
Champion Велосипед Champion Lector 27.5 "19,5" Черный-Зеленый
- Нет в наличии
- Код: 100627
9 700 ₴
+380 (73) 030-13-40
Менеджер
- +380 (68) 530-36-40Менеджер
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Характеристики
Информация для заказа
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Champion |
| Размер рамы | 19.5" |
| Пользовательские характеристики | |
| Вага велосипеда | 15 кг |
| Виделка додатково | Безрізьбова |
| Вилка | Амортизаційна вилка "Champion" |
| Виніс руля | Алюмінієві 28-6*31-8H-40MM EX.80MM |
| Втулка (Задня) | Shunfeng 135*180MM сталева |
| Втулка (передня) | Shunfeng Сталева із ексцентриком 108mm |
| Возраст | Підліток |
| Гальмо (Заднє) | JMT-01 |
| Гальмо (переднє) | JMT-01 |
| Гальмівні ручки | Моноблок |
| Гарантія на обладнання | 6 місяців |
| Гарантія на раму | 12 місяців |
| Грипси | Гумові XL-G09. 120мм. чорні |
| Диаметр колес | 27.5" |
| Диаметр ротора | 160 мм |
| Задній амортизатор | Нет |
| Зростання для модуля підбору | 175-190 |
| Каретка | NECO B906 |
| Кассета | SHUNFENG FW-7. 7 SP |
| Руль | Сталь, 650*22.2*31.8*1.2T, H:20MM |
| Колір (додатковий) | Зелений |
| Колір рами (основний) | Чорний |
| Комплектация | Велосипед. підніжка. крила. паспорт***** |
| Количество скоростей | 21 швидкість |
| Ланцюг | Ланцюг FFC C30 . 1/2*3/32*110 |
| Манетки (Ручки перемикання) | ST-EF51 |
| Матеріал вилки | Сталь |
| Материал рамы | Алюминий |
| Наявність LockOut | Нет |
| Обода | Алюмінієвий подвійний |
| Педалі | Педалі NECO WP-401 |
| Перемикач швидкостей (задній) | Shimano TZ50 |
| Перемикач швидкостей (передній) | Shimano TZ30 |
| Покришка (задня) | 2,1" чорна |
| Покришка (передня) | 2,1" чорна |
| Підлога для модуля підбору | Чоловічий |
| Підсідельний штир | Сталь 25-4 X350 X1-2T |
| Рама | Champion alu-19,5 |
| Рульова колонка | 1-1/8*44*30 , Інтегрована, безрізьбова |
| Рік | 2021 |
| Серия | Lector |
| Система шатунів | Сталевий шатун SP318P8 .1/2*3*32*24*34*42*170mm |
| Спицы | 14 G |
| Пол | Мальчик |
| Сідло | MTB SADDLE |
| Тип амортизации | Хардтейл |
| Тип вилки | Пружинно еластомірна |
| Тип задньої втулки | Під тріщатку |
| Тип рамы | Гірський |
| Ход вилки | 60 |
- Цена: 9 700 ₴

