
Cronus Велосипед Cronus FANTOM 29" 21" Серый
- В наличии
- Код: 102486
35 700 ₴
+380 (73) 030-13-40
Менеджер
- +380 (68) 530-36-40Менеджер
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.Характеристики
Информация для заказа
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Cronus |
| Размер рамы | 21" |
| Ход вилки | 100 мм |
| Цвет | Серый |
| Пользовательские характеристики | |
| Вилка | ROCKSHOX, FS RECON SILVER RL,29" |
| Виніс руля | Алюмінієвий L: 80mm |
| Втулка (Задня) | D762TSBT |
| Втулка (передня) | MY-620F |
| Возраст | Дорослий |
| Гальмо (Заднє) | BR-MT200 (Shimano) |
| Гальмо (переднє) | Shimano BR-MT200 |
| Гальмівні ручки | Shimano BR-MT200 |
| Гарантія на обладнання | 12 місяців |
| Гарантія на раму | 1 рік |
| Грипси | Чорні, з алюмінієвим кільцем 130mm |
| Диаметр колес | 29" |
| Диаметр ротора | 160 мм |
| Задній амортизатор | Нет |
| Каретка | Картридж SHIMANO BB-UN101 |
| Кассета | SHIMANO HG-200-9 32T |
| Руль | Алюмінієвий, 760mm |
| Колір (додатковий) | Сірий |
| Колір рами (основний) | Сірий |
| Комплектация | ***** |
| Количество скоростей | 27 швидкостей |
| Ланцюг | KMC,Z9 110L |
| Манетки (Ручки перемикання) | SHIMANO M3100 3X9SP |
| Матеріал вилки | Алюміній |
| Материал рамы | Алюминий |
| Наявність LockOut | Да |
| Обода | Алюмінієвий подвійний |
| Педалі | Алюмінієві Wellgo B249DU |
| Перемикач швидкостей (задній) | SHIMANO RD-M3100 SGS |
| Перемикач швидкостей (передній) | SHIMANO FD-M3100 |
| Покришка (задня) | CONTINENTAL, RACEKING |
| Покришка (передня) | CONTINENTAL, RACEKING |
| Підсідельний штир | Алюмінієвий |
| Рама | Cronus-Fantom-alu 21 |
| Рульова колонка | NECO H148,1-1/8"*44*30 |
| Рік | 2025 |
| Серия | Fantom |
| Система шатунів | SHIMANO FC-MT101 |
| Пол | Чоловічий,Унісекс |
| Сідло | Чорне, MTB |
| Тип амортизации | Хардтейл |
| Тип вилки | Повітряна |
| Тип гальм | Дисковий гідравлічний |
| Тип задньої втулки | Під касету |
| Тип рамы | Гірський |
- Цена: 35 700 ₴






