
Cronus Велосипед Cronus Hurricane 27.5" 17" Зеленый
- В наличии
- Код: 102477
18 700 ₴
+380 (73) 030-13-40
Менеджер
- +380 (68) 530-36-40Менеджер
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.Характеристики
Информация для заказа
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Cronus |
| Размер рамы | 17" |
| Цвет | Зелёный |
| Пользовательские характеристики | |
| Вага велосипеда | 16 кг |
| Вилка | Алюмінієва вилка |
| Виніс руля | Алюмінієвий.L - 90mm |
| Втулка (Задня) | Алюмінієва |
| Втулка (передня) | Алюмінієва |
| Возраст | Дорослий |
| Гальмо (Заднє) | Дисковий гідравлічний SHIMANO MT200 ALTUS |
| Гальмо (переднє) | Дисковий гідравлічний SHIMANO MT200 ALTUS |
| Гальмівні ручки | Shimano BR-MT200 |
| Гарантія на обладнання | 6 місяців |
| Гарантія на раму | 12 місяців |
| Грипси | JD-713 22.2*120mm |
| Диаметр колес | 27.5" |
| Диаметр ротора | 160 мм |
| Руль | Алюмінієвий |
| Колір (додатковий) | Зелений |
| Колір рами (основний) | Сірий |
| Комплектация | Велосипед. підніжка. крила. паспорт***** |
| Количество скоростей | 9 Швидкостей |
| Ланцюг | TAYA T9S |
| Манетки (Ручки перемикання) | SHIMANO SL-M2010-9 |
| Матеріал вилки | Алюміній |
| Материал рамы | Магний |
| Наявність LockOut | Да |
| Обода | Алюмінієвий подвійний |
| Педалі | Педалі NECO WP-625. |
| Перемикач швидкостей (задній) | RD-M370 |
| Покришка (задня) | Kenda K1162 |
| Покришка (передня) | Kenda K1162 |
| Підсідельний штир | Алюмінієвий |
| Рік | 2025 |
| Серия | Hurricane |
| Система шатунів | Prowheel |
| Спицы | 14 G |
| Пол | Хлопчик,Дівчинка,Унісекс |
| Сідло | Чорне, MTB |
| Тип амортизации | Хардтейл |
| Тип вилки | Пружинно еластомірна |
| Тип гальм | Дисковий гідравлічний |
| Тип задньої втулки | З ексцентриком |
| Тип рамы | Гірський |
- Цена: 18 700 ₴







