-29%

CROSS Велосипед Cross Betty 24 "11" Фиолетовый-Розовый
- В наличии
- Код: 101754
7 600 ₴
5 399,80 ₴
+380 (73) 030-13-40
Менеджер
- +380 (68) 530-36-40Менеджер
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.Характеристики
Информация для заказа
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Cross |
| Размер рамы | 11" |
| Пользовательские характеристики | |
| Вилка | Стальна ригідна вилка:22.2*25.4*27*222mm, V-BRAKE |
| Виніс руля | Алюмінієвий виніс, довжина: 80мм |
| Втулка (Задня) | 3/8*14G*36H*135*175MM, сталь |
| Втулка (передня) | M9*14G*36H*100*108mm |
| Возраст | Дорослий, Підлітковий |
| Гальмо (переднє) | V-Brake |
| Гальмівні ручки | SSY-31 |
| Гарантія на обладнання | 6 місяців |
| Гарантія на раму | 1 рік |
| Грипси | 22.2*120mm, чорні |
| Диаметр колес | 24" |
| Каретка | Кенлі. KL-08A |
| Кассета | SHUNFENG FW-7. 7 SP |
| Руль | Сталевий .580mm |
| Колір (додатковий) | Фіолетовий |
| Колір (додатковий)2 | Рожевий |
| Колір рами (основний) | Фіолетовий |
| Комплектация | Велосипед, підніжка, паспорт |
| Количество скоростей | 7 швидкостей |
| Ланцюг | Ланцюг FFC C30 . 1/2*3/32*106 |
| Манетки (Ручки перемикання) | Shimano ST-EF51 |
| Матеріал вилки | Сталь |
| Материал рамы | Сталь |
| Обода | Подвійний Алюмінієвий 24"*1 - 75*14G*36H |
| Педалі | NECO WP-401 |
| Перемикач швидкостей (задній) | Shimano RD-TZ50 |
| Покришка (задня) | PULIMA K1153, 24X2.35 |
| Покришка (передня) | PULIMA K1153, 24X2.35 |
| Підсідельний штир | Сталевий 25.4 X300 X1.4T |
| Рама | Cross-ste-11 |
| Рульова колонка | 22.2*30*27MM, H:34MM |
| Рік | 2023 |
| Серия | Betty |
| Система шатунів | 1/2*3/32* 36T*152mm*9/16, покритий пластиком сталевий шатун |
| Спицы | 14 G |
| Пол | Для дівчинки |
| Сідло | 703:230*170 mm |
| Тип амортизации | Хардтейл |
| Тип вилки | Ригідна |
| Тип гальм | V-Brake |
| Тип задньої втулки | Під тріщатку |
| Тип рамы | Жіночий |
- Цена: 5 399,80 ₴




