
CROSS Велосипед Cross Egoist-v1.0-2022 29"18" Серый-Желтый
- В наличии
- Код: 101332
15 200 ₴
+380 (73) 030-13-40
Менеджер
- +380 (68) 530-36-40Менеджер
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.Характеристики
Информация для заказа
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Cross |
| Размер рамы | 18" |
| Ход вилки | 80 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Вага велосипеда | 18 кг |
| Виделка додатково | Безрізьбова |
| Вилка | Titan - alu - amort-lock |
| Виніс руля | Алюмінієвий виніс, довжина: 90мм |
| Втулка (Задня) | NECO MS-38 M10*14G*36H*135*145MM |
| Втулка (передня) | NECO MS-38 |
| Возраст | Дорослий |
| Гальмо (Заднє) | BR-MT200 (Shimano) |
| Гальмо (переднє) | BL-MT200 (Shimano) |
| Гальмівні ручки | Shimano BL-MT200 гідравлічне гальмо |
| Гарантія на обладнання | 6 місяців |
| Гарантія на раму | 1 рік |
| Грипси | JD-190,22.2*120mm, чорний |
| Диаметр колес | 29" |
| Диаметр ротора | 160 мм |
| Задній амортизатор | Нет |
| Каретка | NECO B910. |
| Кассета | SHIMANO MF-HG200-8 |
| Руль | Алюмінієвий .650mm |
| Колір (додатковий) | Жовтий |
| Колір рами (основний) | Сірий |
| Комплектация | Велосипед. підніжка. крила. паспорт***** |
| Количество скоростей | 24 швидкості |
| Ланцюг | KMC Z-8 116L |
| Манетки (Ручки перемикання) | SHIMANO ST-M310-8 |
| Матеріал вилки | Алюміній |
| Материал рамы | Алюминий |
| Наявність LockOut | Да |
| Обода | Алюмінієвий подвійний |
| Педалі | FP-922 |
| Перемикач швидкостей (задній) | Shimano RD-M310 |
| Перемикач швидкостей (передній) | Shimano FD-M310 |
| Покришка (задня) | Kenda 29*2,1 чорна |
| Покришка (передня) | Kenda 29*2,1 чорна |
| Підсідельний штир | Алюмінієвий 30,4 X300 X1 - 4T |
| Рама | Titan - alu-18 |
| Рульова колонка | NECO H117DM |
| Рік | 2026 |
| Серия | Egoist |
| Система шатунів | PROWHEEL MA-AD49+ |
| Спицы | 14 G |
| Пол | Чоловічий,Унісекс |
| Сідло | Titan - MTB |
| Тип амортизации | Хардтейл |
| Тип вилки | Пружинно еластомірна |
| Тип гальм | Дисковий гідравлічний |
| Тип задньої втулки | Під касету |
| Тип рамы | Гірський |
- Цена: 15 200 ₴




