
CROSS Велосипед Cross Evolution 24 "12" Белый
- В наличии
- Код: 101198
7 300 ₴
+380 (73) 030-13-40
Менеджер
- +380 (68) 530-36-40Менеджер
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.Характеристики
Информация для заказа
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Cross |
| Размер рамы | 12" |
| Ход вилки | 60 мм |
| Цвет | Белый |
| Пользовательские характеристики | |
| Вага велосипеда | 13.2 кг |
| Виделка додатково | Безрізьбова |
| Вилка | Амортизаційна вилка "Cross" |
| Виніс руля | Алюмінієвий винос, довжина: 50mm |
| Втулка (Задня) | Shunfeng SF-A25 |
| Втулка (передня) | Shunfeng SF-A25 |
| Возраст | Дитячий. |
| Гальмо (Заднє) | YX-DB01 |
| Гальмо (переднє) | YX-DB01 (Yinxing) |
| Гальмівні ручки | Моноблок Shimano ST-EF500 |
| Гарантія на обладнання | 6 місяців |
| Гарантія на раму | 12 місяців |
| Грипси | Гумові 125mm |
| Диаметр колес | 24" |
| Диаметр ротора | 160 мм |
| Задній амортизатор | Нет |
| Зростання для модуля підбору | 130-145 |
| Каретка | Кенлі. KL-08A |
| Кассета | SHUNFENG FW-7. 7 SP |
| Руль | Сталевий, довжина: 600mm |
| Колір (додатковий) | Білий |
| Колір рами (основний) | Білий |
| Комплектация | Велосипед. підніжка. крила. паспорт***** |
| Количество скоростей | 21 швидкість |
| Ланцюг | KMC C30, 106L |
| Манетки (Ручки перемикання) | ST-EF500 |
| Матеріал вилки | Сталь |
| Материал рамы | Сталь |
| Наявність LockOut | Да |
| Обода | Алюмінієвий подвійний |
| Педалі | YH-181X |
| Перемикач швидкостей (задній) | Shimano TZ50 |
| Перемикач швидкостей (передній) | Shimano TZ30 |
| Покришка (задня) | SY-B071,24 * 2.35, D: 606мм, W: 53мм |
| Покришка (передня) | SY-B071,24 * 2.35, D: 606мм, W: 53мм |
| Підлога для модуля підбору | Хлопчик |
| Підсідельний штир | Сталь |
| Рама | Cross - Ste - 12 |
| Рульова колонка | 1-1/8*44*30 , Інтегрована, безрізьбова |
| Рік | 2021 |
| Серия | Evolution |
| Система шатунів | 24-34-42T 152 Чорний шатун із пластиковим покриттям |
| Спицы | 14 G |
| Пол | Хлопчик,Дівчинка,Унісекс |
| Сідло | MTB сідло "Cross" |
| Тип амортизации | Хардтейл |
| Тип вилки | Пружинно еластомірна |
| Тип гальм | Дисковий механічний |
| Тип задньої втулки | Під тріщатку |
| Тип рамы | Гірський |
- Цена: 7 300 ₴







