
CROSS Велосипед Cross Legion 24" 11" Бирюзовый-Белый
- Нет в наличии
- Код: 101305
7 300 ₴
+380 (73) 030-13-40
Менеджер
- +380 (68) 530-36-40Менеджер
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Характеристики
Информация для заказа
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Cross |
| Размер рамы | 11" |
| Пользовательские характеристики | |
| Вага велосипеда | 14 кг |
| Вилка | Стальна ригідна вилка 26*28.6 |
| Виніс руля | Алюмінієвий виніс, довжина: 80мм |
| Втулка (Задня) | 3/8*14G*36H*135*175MM |
| Втулка (передня) | M9*14G*36H*100*108mm |
| Возраст | Підліток |
| Гальмо (Заднє) | JMT-01 |
| Гальмо (переднє) | JMT-01 |
| Гальмівні ручки | SUNSHINE SSY-17A, алюмінієва |
| Гарантія на обладнання | 3 місяці |
| Гарантія на раму | 6 місяців |
| Грипси | Гумові 125mm |
| Диаметр колес | 24" |
| Диаметр ротора | 160 мм |
| Каретка | Кенлі. KL-08A |
| Кассета | SHUNFENG FW-7. 7 SP |
| Руль | Сталевий .650mm |
| Колір (додатковий) | Бірюза |
| Колір (додатковий)2 | Білий |
| Колір рами (основний) | Бірюза |
| Комплектация | Велосипед. підніжка. крила. паспорт***** |
| Количество скоростей | 7 швидкостей |
| Ланцюг | Ланцюг FFC C30 . 1/2*3/32*110 |
| Манетки (Ручки перемикання) | Shimano ST-EF500 |
| Матеріал вилки | Сталь |
| Материал рамы | Сталь |
| Обода | Алюмінієвий подвійний |
| Педалі | NECO WP-401 |
| Перемикач швидкостей (задній) | Shimano RD-TZ50 |
| Покришка (задня) | WANDA P1226 |
| Покришка (передня) | WANDA P1226 |
| Підсідельний штир | Сталь |
| Рама | Cross-ste-11 |
| Рульова колонка | 1-1/8*44*30 , Інтегрована, безрізьбова |
| Рік | 2022 |
| Серия | Legion |
| Система шатунів | 1/2*3/32* 36T*152mm*9/16, покритий пластиком сталевий шатун |
| Спицы | 14 G |
| Пол | Хлопчик,Дівчинка,Унісекс |
| Сідло | MTB сідло "Cross" |
| Тип амортизации | Хардтейл |
| Тип вилки | Ригідна |
| Тип гальм | Дисковий механічний |
| Тип задньої втулки | Під тріщатку |
| Тип рамы | Гірський |
- Цена: 7 300 ₴




