
CROSS Велосипед Cross SMILE 26" 13" Черный-Розовый
- В наличии
- Код: 101537
6 990 ₴
+380 (73) 030-13-40
Менеджер
- +380 (68) 530-36-40Менеджер
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.Характеристики
Информация для заказа
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Cross |
| Размер рамы | 13" |
| Пользовательские характеристики | |
| Вилка | Амортизаційна вилка, сталь, 25.4*28.6*30*193MM |
| Виніс руля | Алюмінієвий виніс, довжина: 80мм |
| Втулка (Задня) | 3/8*14G*36H*135*175MM, сталь |
| Втулка (передня) | M9*14G*36H*100*108mm |
| Возраст | Дорослий, Підлітковий |
| Гальмо (переднє) | JMT-01 |
| Гальмівні ручки | Моноблок |
| Гарантія на обладнання | 6 місяців |
| Гарантія на раму | 1 рік |
| Грипси | 22.2*120mm, чорні |
| Диаметр колес | 26" |
| Диаметр ротора | 160 мм |
| Каретка | Кенлі. KL-08A |
| Кассета | SHUNFENG FW-7. 7 SP |
| Руль | Сталевий, довжина: 650mm |
| Колір (додатковий) | Рожевий |
| Колір рами (основний) | Чорний |
| Комплектация | Велосипед, підніжка, паспорт |
| Количество скоростей | 21 швидкість |
| Ланцюг | Ланцюг FFC C30 . 1/2*3/32*110 |
| Манетки (Ручки перемикання) | Shimano ST-EF51 |
| Матеріал вилки | Сталь |
| Материал рамы | Сталь |
| Обода | Подвійний Алюмінієвий 26"*1 - 75*14G*36H |
| Педалі | NECO WP-401 |
| Перемикач швидкостей (задній) | Shimano RD-TZ50 |
| Перемикач швидкостей (передній) | Shimano FD-TZ30 |
| Покришка (задня) | PULIMA K1153, 26X2.35 |
| Покришка (передня) | PULIMA K1153, 26X2.35 |
| Підсідельний штир | Сталь 28-6 X300 X1-4T |
| Рама | Cross - ste-13 |
| Рульова колонка | 1-1/8*44*30 , Інтегрована, безрізьбова |
| Рік | 2023 |
| Серия | SMILE |
| Система шатунів | SP318P8 .1/2*3*32*24*34*42*170mm |
| Спицы | 14 G |
| Пол | Хлопчик,Дівчинка,Унісекс |
| Сідло | 703:230*170 mm |
| Тип амортизации | Хардтейл |
| Тип вилки | Пружинно еластомірна |
| Тип гальм | Дисковий механічний |
| Тип рамы | Гірський |
- Цена: 6 990 ₴

