
CrossBike Велосипед CrossBike BOXTER 24" 11" Черный-Желтый-Серый
- В наличии
- Код: 102449
6 400 ₴
+380 (73) 030-13-40
Менеджер
- +380 (68) 530-36-40Менеджер
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.Характеристики
Информация для заказа
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Crossbike |
| Размер рамы | 11" |
| Ход вилки | 60 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Вага велосипеда | 15 кг |
| Виделка додатково | Безрізьбова |
| Вилка | Амортизаційна вилка, сталь: безрізьбова |
| Виніс руля | Алюмінієвий |
| Втулка (Задня) | 3/8*14G*36H*135*175MM, сталь |
| Втулка (передня) | 3/8"*14G*36H*100W*140mm, сталь |
| Возраст | Дорослий, Підлітковий |
| Гальмо (Заднє) | Дискове механічне гальмо |
| Гальмо (переднє) | Дискове механічне гальмо |
| Гальмівні ручки | Моноблок Shimano ST-EF500 |
| Гарантія на обладнання | 6 місяців |
| Гарантія на раму | 1 рік |
| Грипси | Гумові 125mm |
| Диаметр колес | 24" |
| Диаметр ротора | 160 мм |
| Задній амортизатор | Нет |
| Зростання для модуля підбору | 130-145 |
| Каретка | XH-04 68*122.5mm |
| Кассета | FW-7 |
| Руль | Сталь. 660*22.2*31.8 *1.2T, H:30мм |
| Колір (додатковий) | Жовтий |
| Колір (додатковий)2 | Сірий |
| Колір рами (основний) | Чорний |
| Комплектация | Велосипед, підніжка, паспорт |
| Количество скоростей | 21 швидкість |
| Ланцюг | FFC,Z51 110L |
| Манетки (Ручки перемикання) | Shimano ST-EF500 |
| Матеріал вилки | Сталь |
| Материал рамы | Алюминий |
| Наявність LockOut | Нет |
| Обода | Подвійний алюмінієвий обід |
| Педалі | MX-P624. Пластик - |
| Перемикач швидкостей (задній) | Shimano RD-TZ50 |
| Перемикач швидкостей (передній) | Shimano FD-TZ30 |
| Покришка (задня) | 24X2.125 |
| Покришка (передня) | 24X2.125 |
| Підлога для модуля підбору | Чоловічий |
| Підсідельний штир | Сталь |
| Рама | crossbike-alu-11 |
| Рульова колонка | 1-1/8*44*30 , Інтегрована, безрізьбова |
| Рік | 2026 |
| Серия | BOXTER |
| Система шатунів | 1/2*3/32* 42T*152mm*9/16 покритий пластиком сталевий шатун |
| Спицы | 14 G |
| Пол | Хлопчик,Дівчинка,Унісекс |
| Сідло | MTB 3700 |
| Тип амортизации | Хардтейл |
| Тип вилки | Пружинно еластомірна |
| Тип гальм | Дисковий механічний |
| Тип задньої втулки | Під тріщатку |
| Тип рамы | Гірський |
- Цена: 6 400 ₴

