
CrossBike Велосипед CrossBike Empire 26"15"Фиолетовый-Белый
- Нет в наличии
- Код: 101287
7 990 ₴
+380 (73) 030-13-40
Менеджер
- +380 (68) 530-36-40Менеджер
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Характеристики
Информация для заказа
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Crossbike |
| Размер рамы | 15" |
| Ход вилки | 60 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Вага велосипеда | 15 кг |
| Виделка додатково | Безрізьбова |
| Вилка | crossbike-ste-amort |
| Виніс руля | Cross, Алюміній |
| Втулка (Задня) | Shunfeng SF-A03 |
| Втулка (передня) | Shunfeng SF-A03 |
| Возраст | Дорослий, Підлітковий |
| Гальмо (Заднє) | JMT-01 |
| Гальмо (переднє) | JMT-01 |
| Гальмівні ручки | Моноблок Shimano EF51 |
| Гарантія на обладнання | 3 місяці |
| Гарантія на раму | 6 місяців |
| Грипси | Гумові. CH-G09 22 - 2*120mm |
| Диаметр колес | 26" |
| Диаметр ротора | 160 мм |
| Задній амортизатор | Нет |
| Каретка | Кенлі. KL-08A |
| Кассета | SHUNFENG FW-7. 7 SP |
| Руль | Crossbike, сталь, 650 |
| Колір (додатковий) | Фіолетовий |
| Колір (додатковий)2 | Білий |
| Колір рами (основний) | Фіолетовий |
| Комплектация | Велосипед, підніжка, паспорт |
| Количество скоростей | 21 швидкість |
| Ланцюг | Ланцюг FFC C30 . 1/2*3/32*110 |
| Манетки (Ручки перемикання) | Shimano ST-EF51 |
| Матеріал вилки | Сталь |
| Материал рамы | Сталь |
| Наявність LockOut | Да |
| Обода | Алюмінієвий подвійний |
| Педалі | NECO WP-401 |
| Перемикач швидкостей (задній) | Shimano TZ50 |
| Перемикач швидкостей (передній) | Shimano FD-TZ30 |
| Покришка (задня) | PULIMA K1153. 26X2 - 125 чорна |
| Покришка (передня) | PULIMA K1153. 26X2*125 |
| Підсідельний штир | 25.4 X250 X1.2T "Titan" |
| Рама | crossbike-alu-15 |
| Рік | 2021 |
| Серия | Empire |
| Система шатунів | 24-34-42T 152 Чорний шатун із пластиковим покриттям |
| Спицы | 14 G |
| Пол | Для дівчинки |
| Сідло | Titan - MTB |
| Тип амортизации | Хардтейл |
| Тип вилки | Пружинно еластомірна |
| Тип гальм | Дисковий механічний |
| Тип задньої втулки | Під тріщатку |
| Тип рамы | Гірський |
- Цена: 7 990 ₴




