
CrossBike Велосипед CrossBike Everest 27.5" 17" Черный-Синий
- В наличии
- Код: 101810
7 900 ₴
+380 (73) 030-13-40
Менеджер
- +380 (68) 530-36-40Менеджер
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.Характеристики
Информация для заказа
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Crossbike |
| Размер рамы | 17" |
| Ход вилки | 120 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Вага велосипеда | 18 кг |
| Виделка додатково | Безрізьбова |
| Вилка | Амортизаційна вилка "Cross" |
| Виніс руля | Алюмінієвий виніс, довжина: 80мм |
| Втулка (Задня) | Shunfeng 135*180MM сталева |
| Втулка (передня) | передня втулка з ексцентриком |
| Возраст | Дитячий. |
| Гальмо (Заднє) | JMT-01 |
| Гальмо (переднє) | JMT-01 |
| Гальмівні ручки | Моноблок Shimano EF51 |
| Гарантія на обладнання | 6 місяців |
| Гарантія на раму | 1 рік |
| Грипси | Гумові 125mm |
| Диаметр колес | 27.5" |
| Диаметр ротора | 160 мм |
| Задній амортизатор | Нет |
| Зростання для модуля підбору | 205-220 |
| Каретка | Kenli |
| Кассета | SHUNFENG FW-7. 7 SP |
| Руль | Сталь. 650 * 22 - 2 * 31 - 8 * 1 - 2T. H - 20MM |
| Колір (додатковий) | Синій |
| Колір рами (основний) | Чорний |
| Комплектация | ***** |
| Количество скоростей | 21 швидкість |
| Ланцюг | KMC.C7 118L |
| Манетки (Ручки перемикання) | Shimano ST-EF51 |
| Матеріал вилки | Сталь |
| Материал рамы | Сталь |
| Наявність LockOut | Нет |
| Обода | Подвійний Алюмінієвий 27 - 5"*1 - 75*14G*36H |
| Педалі | NECO WP-401 |
| Перемикач швидкостей (задній) | Shimano TZ50 |
| Перемикач швидкостей (передній) | Shimano TZ30 |
| Покришка (задня) | PULIMA K1153, 27.5X2.125 |
| Покришка (передня) | PULIMA K1153, 27.5X2.125 |
| Підлога для модуля підбору | Чоловічий |
| Підсідельний штир | Сталь |
| Рама | crossbike-ste-17 |
| Рульова колонка | 1-1/8*44*30 , Інтегрована, безрізьбова |
| Рік | 2022 |
| Серия | Everest |
| Система шатунів | Сталевий шатун SP318P8 .1/2*3*32*24*34*42*170mm |
| Спицы | 14 G |
| Пол | Хлопчик,Дівчинка,Унісекс |
| Сідло | MTB сідло "Cross" |
| Тип амортизации | Хардтейл |
| Тип вилки | Пружинно еластомірна |
| Тип гальм | Дисковий механічний |
| Тип задньої втулки | Трещатка |
| Тип рамы | Гірський |
- Цена: 7 900 ₴



