
CrossBike Велосипед Crossbike Genesis 29" 21" Черный-Красный
- В наличии
- Код: 102526
8 200 ₴
+380 (73) 030-13-40
Менеджер
- +380 (68) 530-36-40Менеджер
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.Характеристики
Информация для заказа
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Crossbike |
| Размер рамы | 21" |
| Пользовательские характеристики | |
| Вага велосипеда | 18 кг |
| Виделка додатково | Безрізьбова |
| Вилка | Амортизаційна вилка, сталь: безрізьбова |
| Виніс руля | Алюмінієвий |
| Втулка (Задня) | 3/8*14G*36H*135*180MM |
| Втулка (передня) | 3/8"*14G*36H*100W*140mm, сталь |
| Возраст | Дорослий |
| Гальмо (Заднє) | Дискове механічне гальмо |
| Гальмо (переднє) | Дискове механічне гальмо |
| Гальмівні ручки | Моноблок Shimano ST-EF500 |
| Гарантія на обладнання | 6 місяців |
| Гарантія на раму | 12 місяців |
| Грипси | Пластик 130мм |
| Диаметр колес | 29" |
| Диаметр ротора | 160 мм |
| Задній амортизатор | Нет |
| Зростання для модуля підбору | 180-185 |
| Каретка | Кенлі. KL-08A |
| Кассета | FW-7 |
| Руль | Сталевий, довжина: 680mm |
| Колір (додатковий) | червоний |
| Колір рами (основний) | Чорний |
| Комплектация | Велосипед. підніжка. крила. паспорт***** |
| Количество скоростей | 21 швидкість |
| Ланцюг | FFC,Z51 112L |
| Максимальная нагрузка | до 100 кг |
| Манетки (Ручки перемикання) | Shimano ST-EF500 |
| Матеріал вилки | Сталь |
| Материал рамы | Алюминий |
| Наявність LockOut | Нет |
| Обода | Алюмінієвий подвійний |
| Педалі | YH-181X. метал+пластик |
| Перемикач швидкостей (задній) | SHIMANO RD-TZ500 |
| Перемикач швидкостей (передній) | Shimano TZ500 |
| Покришка (задня) | 29X2.125 |
| Покришка (передня) | 29X2.125 |
| Підлога для модуля підбору | Чоловічий |
| Підсідельний штир | Сталь 27-2 X300 X1-2T |
| Рама | crossbike-alu-21 |
| Рульова колонка | 1-1/8*44*30 , Інтегрована, безрізьбова |
| Рік | 2026 |
| Серия | Genesis |
| Система шатунів | Сталевий шатун SP318P8 .1/2*3*32*24*34*42*170mm |
| Спицы | 14 G |
| Пол | Чоловічий,Унісекс |
| Сідло | MTB 3710 |
| Тип амортизации | Хардтейл |
| Тип вилки | Пружинно еластомірна |
| Тип гальм | Дисковий механічний |
| Тип задньої втулки | Під тріщатку |
| Тип рамы | Гірський |
- Цена: 8 200 ₴






