-23%

Titan Велосипед Titan Bergamo NX 3 sp 26" 17" Латте
- В наличии
- Код: 102378
13 990 ₴
10 815,67 ₴
+380 (73) 030-13-40
Менеджер
- +380 (68) 530-36-40Менеджер
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.Характеристики
Информация для заказа
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Titan |
| Размер рамы | 17" |
| Пол | Женский |
| Пользовательские характеристики | |
| Вилка | Амортизаційна вилка "Titan" |
| Виніс руля | Алюмінієвий |
| Втулка (Задня) | falcon,сталь |
| Втулка (передня) | QS-102 |
| Возраст | Дорослий, Підлітковий |
| Гальмо (переднє) | V-Brake |
| Гальмівні ручки | Адюмінієві |
| Грипси | Гумові 125mm |
| Диаметр колес | 26" |
| Диаметр ротора | 160 мм |
| Каретка | Kenli картридж |
| Кассета | SHIMANO NEXUS 16T |
| Руль | Сталевий .580mm |
| Колір (додатковий) | Латте |
| Колір рами (основний) | Латте |
| Ланцюг | TEC,C1 96L |
| Манетки (Ручки перемикання) | SHIMNAO,NEXUS 3SPD |
| Матеріал вилки | Сталь |
| Материал рамы | Алюминий |
| Обода | Алюмінієвий подвійний |
| Педалі | Алюмінієві педалі |
| Перемикач швидкостей (задній) | SHIMANO, NEXUS 3SPD |
| Покришка (задня) | SY-B009,26*1.75,D:650MM,W:42MM |
| Покришка (передня) | SY-B009,26*1.75,D:650MM,W:42MM |
| Підсідельний штир | Сталь |
| Рама | Titan - alu-17 |
| Рульова колонка | NECO H112N |
| Рік | 2024 |
| Серия | Bergamo |
| Система шатунів | Алюмінієвий шатун PROWHEEL, 1/2*1/8*38T*165MM |
| Спицы | 14 G |
| Сідло | Comfort |
| Тип амортизации | Хардтейл |
| Тип гальм | V-Brake |
| Тип рамы | Міський |
- Цена: 10 815,67 ₴



