
Titan Велосипед Titan Canyon 27,5" 17" Чорний-Зелений
- В наличии
- Код: 102313
10 300 ₴
+380 (73) 030-13-40
Менеджер
- +380 (68) 530-36-40Менеджер
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.Характеристики
Информация для заказа
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Titan |
| Размер рамы | 17" |
| Ход вилки | 60 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Вага велосипеда | 17 кг |
| Виделка додатково | Безрізьбова |
| Вилка | Сталева аморт вилка з алюмінієвою коронкою |
| Виніс руля | Алюмінієвий виніс, довжина: 80мм |
| Втулка (Задня) | Shunfeng:SF-B07, алюмінієва |
| Втулка (передня) | Shunfeng:SF-B07, алюмінієва |
| Возраст | Дорослий, Підлітковий |
| Гальмо (Заднє) | Дискове механічне гальмо |
| Гальмо (переднє) | Дискове механічне гальмо |
| Гальмівні ручки | Моноблок Shimano ST-EF500 |
| Гарантія на раму | 12 місяців |
| Грипси | Чорні, з алюмінієвим кільцем 130mm |
| Диаметр колес | 27.5" |
| Диаметр ротора | 180 мм |
| Задній амортизатор | Нет |
| Зростання для модуля підбору | 160-175 |
| Каретка | Кенлі. KL-08A |
| Кассета | SHUNFENG FW-7. 7 SP |
| Руль | Алюмінієвий .680mm |
| Колір (додатковий) | Зелений |
| Колір рами (основний) | Чорний |
| Комплектация | Велосипед. підніжка. крила. пляшка з тримачем,паспорт |
| Количество скоростей | 21 швидкість |
| Ланцюг | Ланцюг KMC Z33 . 1/2*3/32*114 |
| Максимальная нагрузка | 120 кг |
| Манетки (Ручки перемикання) | Shimano ST-EF500 |
| Матеріал вилки | Сталь |
| Материал рамы | Магний |
| Наявність LockOut | Да |
| Обода | Подвійні алюмінієві |
| Педалі | NECO WP-401 |
| Перемикач швидкостей (задній) | SHIMANO RD-TY300 |
| Перемикач швидкостей (передній) | Shimano TZ500 |
| Покришка (задня) | 27.5X2.35 |
| Покришка (передня) | 27.5X2.35 |
| Підлога для модуля підбору | Чоловічий |
| Підсідельний штир | Алюміній 27-2 X300 X1-4T |
| Рама | Titan-mag-17 |
| Рульова колонка | NECO H117DM |
| Рік | 2025 |
| Серия | Canyon |
| Система шатунів | Сталевий шатун SP318P8 .1/2*3*32*24*34*42*170mm |
| Спицы | 14 G |
| Пол | Чоловічий,Унісекс |
| Сідло | Чорне, MTB |
| Тип амортизации | Хардтейл |
| Тип вилки | Пружинно еластомірна |
| Тип гальм | Дисковий механічний |
| Тип задньої втулки | Під тріщатку |
| Тип рамы | Міський |
- Цена: 10 300 ₴


