
Titan Велосипед Titan Mars 2025 24" 11" Зеленый
- В наличии
- Код: 102208
10 300 ₴
+380 (73) 030-13-40
Менеджер
- +380 (68) 530-36-40Менеджер
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.Характеристики
Информация для заказа
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Titan |
| Размер рамы | 11" |
| Цвет | Зелёный |
| Пользовательские характеристики | |
| Вага велосипеда | 14 кг |
| Вилка | Titan - alu - amort-lock |
| Виніс руля | Алюмінієвий |
| Втулка (Задня) | GL-A23QR |
| Втулка (передня) | GL-A23QF |
| Возраст | Дитячий. |
| Гальмо (Заднє) | Дискове механічне гальмо |
| Гальмо (переднє) | Дискове механічне гальмо |
| Гальмівні ручки | Моноблок |
| Грипси | JD-713 22.2*120mm |
| Диаметр колес | 24" |
| Диаметр ротора | 160 мм |
| Каретка | Кенлі. KL-08A |
| Кассета | SHIMANO MF-TZ500-7 14-28T |
| Руль | 590*22.2*31.8*2.0T, ALLOY, H: 30MM |
| Колір (додатковий) | Зелений |
| Колір рами (основний) | Зелений |
| Количество скоростей | 21 швидкість |
| Ланцюг | FFC,Z51 104L |
| Манетки (Ручки перемикання) | Shimano ST-EF500 |
| Материал рамы | Магний |
| Наявність LockOut | Да |
| Педалі | NECO WP-401 |
| Перемикач швидкостей (задній) | SHIMANO RD-TZ500 |
| Перемикач швидкостей (передній) | Shimano TZ500 |
| Покришка (задня) | KENDA K1177 |
| Покришка (передня) | KENDA K1177 |
| Підсідельний штир | Алюмінієвий |
| Рама | Titan-mag-11 |
| Рульова колонка | NECO H117DM |
| Рік | 2025 |
| Серия | Mars |
| Система шатунів | 1/2*3/32*42T*152mm, алюміній |
| Спицы | 14 G |
| Пол | Хлопчик,Дівчинка,Унісекс |
| Сідло | Titan - MTB |
| Тип амортизации | Хардтейл |
| Тип вилки | Пружинно еластомірна |
| Тип гальм | Дисковий механічний |
| Тип задньої втулки | Під касету |
| Тип рамы | Гірський |
- Цена: 10 300 ₴


