
Titan Велосипед Titan Shadow 2024 26" 15.5" Зеленый-Желтый
- В наличии
- Код: 101833
10 900 ₴
+380 (73) 030-13-40
Менеджер
- +380 (68) 530-36-40Менеджер
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.Характеристики
Информация для заказа
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Titan |
| Размер рамы | 15.5" |
| Ход вилки | 60 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Виделка додатково | Безрізьбова |
| Вилка | Амортизаційна вилка "Cross" |
| Виніс руля | Алюмінієвий винос, довжина: 50mm |
| Втулка (Задня) | 3/8*14G*36H*135*175MM |
| Втулка (передня) | M9*14G*36H*100*108mm |
| Возраст | Підліток |
| Гальмо (Заднє) | LOGAN DX-2012 |
| Гальмо (переднє) | DX-2012 (Logan) |
| Гальмівні ручки | Моноблок Shimano ST-EF500 |
| Гарантія на обладнання | 6 місяців |
| Гарантія на раму | 12 місяців |
| Грипси | Чорні, з алюмінієвим кільцем 130mm |
| Диаметр колес | 26" |
| Диаметр ротора | 160 мм |
| Каретка | NECO N2 |
| Кассета | SHUNFENG FW-7. 7 SP |
| Руль | Алюмінієвий |
| Колір (додатковий) | Зелений |
| Колір рами (основний) | Жовтий |
| Комплектация | Велосипед. підніжка. крила. паспорт***** |
| Количество скоростей | 21 швидкість |
| Ланцюг | Ланцюг KMC Z33 . 1/2*3/32*108 |
| Манетки (Ручки перемикання) | ST-EF500 |
| Матеріал вилки | Сталь |
| Материал рамы | Магний |
| Наявність LockOut | Да |
| Обода | Подвійні алюмінієві |
| Педалі | NECO WP-401 |
| Перемикач швидкостей (задній) | Shimano Tourney RD-TY300 |
| Перемикач швидкостей (передній) | Shimano TZ500 |
| Покришка (задня) | WANDA P1226 |
| Покришка (передня) | WANDA P1226 |
| Підсідельний штир | Алюмінієвий |
| Рама | Titan-mag-15.5 |
| Рульова колонка | NECO 1-1/8*44*30 без різьбова |
| Рік | 2024 |
| Серия | Shadow |
| Система шатунів | Сталевий шатун SP318P8 .1/2*3*32*24*34*42*152mm |
| Спицы | 14 G |
| Пол | Хлопчик,Дівчинка,Унісекс |
| Сідло | MTB сідло "Cross" |
| Тип вилки | Пружинно еластомірна |
| Тип гальм | Дисковий механічний |
| Тип задньої втулки | Під тріщатку |
| Тип рамы | Гірський |
- Цена: 10 900 ₴

