
Titan Велосипед Titan Urban 29" 21" Черный-Синий
- В наличии
- Код: 102156
11 500 ₴
+380 (73) 030-13-40
Менеджер
- +380 (68) 530-36-40Менеджер
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.Характеристики
Информация для заказа
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Titan |
| Размер рамы | 21" |
| Пользовательские характеристики | |
| Виделка додатково | Безрізьбова |
| Вилка | 29"Амортизаційна вилка з алюмінієвою коронкою та LockOut, 25.4*28.6*30*192MM, Безрізьбова |
| Виніс руля | Алюмінієвий виніс, довжина: 80мм |
| Втулка (Задня) | Shunfeng 3/8*36H*14G*180*220mm |
| Втулка (передня) | Shunfeng SF-A210 з промпідшипником |
| Возраст | Дорослий |
| Гальмо (Заднє) | Дисковий гідравлічний SHIMANO MT200 |
| Гальмо (переднє) | Дисковий гідравлічний SHIMANO MT200 |
| Гальмівні ручки | Shimano BL-MT200 гідравлічне гальмо |
| Гарантія на обладнання | 3 місяці |
| Гарантія на раму | 1 рік |
| Грипси | Гумові 125mm |
| Диаметр колес | 29" |
| Диаметр ротора | 160 мм |
| Задній амортизатор | Нет |
| Каретка | NECO N2 |
| Кассета | SHUNFENG FW-7. 7 SP |
| Руль | Алюмінієвий .680mm |
| Колір (додатковий) | Синій |
| Колір рами (основний) | Чорний |
| Комплектация | Велосипед. підніжка. крила. пляшка з тримачем,паспорт |
| Количество скоростей | 21 швидкість |
| Ланцюг | Ланцюг KMC Z33 . 1/2*3/32*114 |
| Манетки (Ручки перемикання) | SHIMANO SL-M315 індекс 21sp |
| Матеріал вилки | Сталь |
| Материал рамы | Алюминий |
| Наявність LockOut | Да |
| Обода | Алюмінієвий подвійний |
| Педалі | NECO WP-625 |
| Перемикач швидкостей (задній) | SHIMANO RD-TY300 |
| Перемикач швидкостей (передній) | Shimano TZ500 |
| Покришка (задня) | WANDA -29 X2.10 |
| Покришка (передня) | WANDA - 29X2.10 |
| Підсідельний штир | Алюміній 27-2 X300 X1-4T |
| Рама | Titan - alu-21 |
| Рульова колонка | NECO H117DM |
| Рік | 2025 |
| Серия | Urban |
| Система шатунів | Сталевий шатун SP318P8 .1/2*3*32*24*34*42*170mm |
| Спицы | 14 G |
| Пол | Чоловічий |
| Сідло | Titan - MTB |
| Тип амортизации | Хардтейл |
| Тип вилки | Пружинно еластомірна |
| Тип гальм | Дисковий гідравлічний |
| Тип задньої втулки | Під тріщатку |
| Тип рамы | Гірський |
| Ход вилки | 60 |
- Цена: 11 500 ₴

