
Titan Электровелосипед E-Titan Aventure 26.4" 19" Серый-Металик
- В наличии
- Код: 102222
48 100 ₴
+380 (73) 030-13-40
Менеджер
- +380 (68) 530-36-40Менеджер
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.Характеристики
Информация для заказа
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Titan |
| Материал рамы | Алюминий |
| Цвет | Серый |
| Пользовательские характеристики | |
| Аккумулятор | 48V 15AH |
| Вага велосипеда | 31 кг |
| Гальмо (Заднє) | Дисковий гідравлічний |
| Гальмо (переднє) | Дисковий гідравлічний |
| Диаметр колес | 26" |
| Зарядное устройство | 2А |
| Колір (додатковий) | Металік |
| Колір рами (основний) | Сірий |
| Количество скоростей | 7 швидкостей |
| Манетки (Ручки перемикання) | SHIMANO SL-M315 |
| Мотор | Заднє мотор-колесо |
| Педалі | Алюмінієві педалі |
| Перемикач швидкостей (задній) | SHIMANO RD-TY300 |
| Мощность двигателя | 750W |
| Размер рамы | 19" |
| Розташування акумулятора | Корпус усередині рами |
| Розташування електродвигуна | Заднє мотор-колесо |
| Рік | 2025 |
| Пол | Хлопчик,Дівчинка,Унісекс |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Тип амортизации | Хардтейл |
| Тип гальм | Дисковий гідравлічний |
| Тип рамы | Гірський |
| Час заряду | 6 годин |
- Цена: 48 100 ₴

