-17%

Titan Электровелосипед E-Titan Pulse 29" 16" Кремовый
- В наличии
- Код: 101821
37 300 ₴
30 798,61 ₴
+380 (73) 030-13-40
Менеджер
- +380 (68) 530-36-40Менеджер
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.Характеристики
Информация для заказа
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Titan |
| Материал рамы | Алюминий |
| Пользовательские характеристики | |
| Аккумулятор | 36V 12.5AH |
| Вага велосипеда | 27 кг |
| Вилка | Алюмінієва вилка |
| Виніс руля | DTS-269 |
| Втулка (передня) | MY-607F |
| Возраст | Дорослий, Підлітковий |
| Гальмо (Заднє) | Дискове механічне гальмо |
| Гальмо (переднє) | Дискове механічне гальмо |
| Грипси | XL-G68 22.2*130MM |
| Диаметр колес | 29" |
| Диаметр ротора | 160 мм |
| Кассета | SHUNFENG FW-05 |
| Руль | DTS-950A 610*22.2*2.6T*31.8, алюміній |
| Колір рами (основний) | Кремовий |
| Количество скоростей | 7 швидкостей |
| Манетки (Ручки перемикання) | SHIMANO SL-M315 |
| Матеріал вилки | Алюміній |
| Мотор | 36V350W Задній, редукторний, із захистом від води |
| Обода | Алюмінієвий подвійний |
| Педалі | NECO WP-302 |
| Перемикач швидкостей (задній) | SHIMANO RD-TY300 |
| Мощность двигателя | 350W |
| Підсідельний штир | SP-A203 |
| Рама | Titan - alu-16 |
| Размер рамы | 16" |
| Рульова колонка | KENLI KL411 |
| Рік | 2024 |
| Серия | Ultra |
| Система шатунів | 1/2*3/32*38T*170*9/16, алюмінієвий шатун |
| Пол | Хлопчик,Дівчинка,Унісекс |
| Сідло | BKS-5009 |
| Тип амортизации | Хардтейл |
| Тип вилки | Пружинно еластомірна |
| Тип гальм | Дисковий механічний |
| Тип рамы | Гірський |
- Цена: 30 798,61 ₴

