
CrossBike Велосипед CrossBike Energy 24" 12" Черный-Красный
- В наличии
- Код: 102125
5 550 ₴
+380 (73) 030-13-40
Менеджер
- +380 (68) 530-36-40Менеджер
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.Характеристики
Информация для заказа
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Crossbike |
| Размер рамы | 12" |
| Ход вилки | 60 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Вага велосипеда | 15 кг |
| Виделка додатково | Безрізьбова |
| Вилка | Амортизаційна MD-320T-P 26"*31.8 сталь, 28.6*25.4*30*199 |
| Виніс руля | Алюмінієвий |
| Втулка (Задня) | 3/8*14G*36H*135*175MM, сталь |
| Втулка (передня) | 3/8"*14G*36H*100W*140mm, сталь |
| Возраст | Підліток |
| Гальмо (Заднє) | Дискове механічне гальмо |
| Гальмо (переднє) | Дискове механічне гальмо |
| Гальмівні ручки | Моноблок Shimano ST-EF500 |
| Гарантія на обладнання | 6 місяців |
| Гарантія на раму | 12 місяців |
| Грипси | Гумові 125mm |
| Диаметр колес | 24" |
| Диаметр ротора | 160 мм |
| Задній амортизатор | Нет |
| Зростання для модуля підбору | 130-145 |
| Каретка | XH-04 68*122.5mm |
| Кассета | FW-7 |
| Руль | Сталь. 660*22.2*31.8 *1.2T, H:30мм |
| Колір (додатковий) | червоний |
| Колір рами (основний) | Чорний |
| Комплектация | Велосипед, підніжка, паспорт |
| Количество скоростей | 21 швидкість |
| Ланцюг | 1/2*3/32*110L F51 |
| Манетки (Ручки перемикання) | Shimano ST-EF500 |
| Матеріал вилки | Сталь |
| Материал рамы | Сталь |
| Наявність LockOut | Нет |
| Обода | Алюмінієвий подвійний |
| Педалі | MX-P624. Пластик - |
| Перемикач швидкостей (задній) | Shimano RD-TZ50 |
| Перемикач швидкостей (передній) | Shimano FD-TZ30 |
| Покришка (задня) | 24X1.95 |
| Покришка (передня) | 24X1.95 |
| Підлога для модуля підбору | Хлопчик |
| Підсідельний штир | Сталь |
| Рама | crossbike-ste-12 |
| Рульова колонка | XJ-D3 28.6*44*30MM H:9MM Безрізьбова |
| Рік | 2025 |
| Серия | Energy |
| Система шатунів | 1/2*3/32*24*34*42T*152мм |
| Спицы | 14 G |
| Пол | Хлопчик,Дівчинка,Унісекс |
| Сідло | MTB 3700 |
| Тип амортизации | Хардтейл |
| Тип вилки | Пружинно еластомірна |
| Тип гальм | Дисковий механічний |
| Тип задньої втулки | Під тріщатку |
| Тип рамы | Гірський |
- Цена: 5 550 ₴

