
Titan Велосипед Titan APOLLO 24" 11" Розовый-Черный
- В наличии
- Код: 101524
7 900 ₴
+380 (73) 030-13-40
Менеджер
- +380 (68) 530-36-40Менеджер
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.Характеристики
Информация для заказа
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Titan |
| Размер рамы | 11" |
| Ход вилки | 60 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Виделка додатково | Безрізьбова |
| Вилка | Амортизаційна вилка, сталь, 25.4*28.6*30*193MM |
| Виніс руля | Алюмінієвий винос, довжина: 50mm |
| Втулка (Задня) | 3/8*14G*36H*135*180MM |
| Втулка (передня) | M9*14G*36H*100*108mm |
| Возраст | Дитячий. |
| Гальмо (Заднє) | JMT-01 |
| Гальмо (переднє) | JMT-01 |
| Гальмівні ручки | Моноблок |
| Гарантія на обладнання | 6 місяців |
| Гарантія на раму | 1 рік |
| Грипси | Гумові XL-G09. 120мм. чорні |
| Диаметр колес | 24" |
| Диаметр ротора | 160 мм |
| Задній амортизатор | Нет |
| Каретка | Кенлі. KL-08A |
| Кассета | SHUNFENG FW-7. 7 SP |
| Руль | Сталевий, довжина: 620mm |
| Колір (додатковий) | Чорний |
| Колір рами (основний) | Рожевий |
| Комплектация | ***** |
| Количество скоростей | 21 швидкість |
| Ланцюг | Ланцюг FFC C30 . 1/2*3/32*106 |
| Манетки (Ручки перемикання) | Shimano ST-EF51 21speed |
| Матеріал вилки | Сталь |
| Материал рамы | Алюминий |
| Наявність LockOut | Да |
| Обода | Подвійний Алюмінієвий 24"*1 - 75*14G*36H |
| Педалі | NECO WP-401 |
| Перемикач швидкостей (задній) | Shimano RD-TZ50 |
| Перемикач швидкостей (передній) | Shimano FD-TZ30 |
| Покришка (задня) | PULIMA K1153, 24X2.35 |
| Покришка (передня) | PULIMA K1153, 24X2.35 |
| Підсідельний штир | Сталь |
| Рама | Titan-alu-11 |
| Рульова колонка | 1-1/8*44*30 , Інтегрована, безрізьбова |
| Рік | 2023 |
| Серия | Everest |
| Система шатунів | Сталевий шатун SP318P8 .1/2*3*32*24*34*42*152mm |
| Спицы | 14 G |
| Пол | Хлопчик,Дівчинка,Унісекс |
| Сідло | 703:230*170 mm |
| Тип амортизации | Хардтейл |
| Тип вилки | Пружинно еластомірна |
| Тип гальм | Дисковий механічний |
| Тип задньої втулки | Трещатка |
| Тип рамы | Гірський |
- Цена: 7 900 ₴

