
Titan Электровелосипед Велосипед Titan Chester 28" 19" 500W 48V13Ah Серый-Оранжевый
- В наличии
- Код: 102530
26 200 ₴
+380 (73) 030-13-40
Менеджер
- +380 (68) 530-36-40Менеджер
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.Характеристики
Информация для заказа
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Titan |
| Материал рамы | Алюминий |
| Пользовательские характеристики | |
| Аккумулятор | 48V 13Ah |
| Вага велосипеда | 24 кг |
| Вилка | Titan - ste |
| Виніс руля | Алюмінієвий |
| Втулка (Задня) | GL-A23R |
| Втулка (передня) | GL-A23F M9"*14G*36H*100W*108mm, сталь |
| Возраст | Дорослий |
| Гальмо (Заднє) | Дискове механічне гальмо |
| Гальмо (переднє) | Дискове механічне гальмо |
| Гальмівні ручки | Моноблок |
| Грипси | JD-190,22.2*120mm, чорний |
| Диаметр колес | 28" |
| Диаметр ротора | 160 мм |
| Запас ходу | 45-50 км |
| Зарядное устройство | 2А |
| Каретка | Кенлі. KL-08A |
| Кассета | Зірка SHUNFENG FW-7. 7 SP |
| Руль | NR-16 22.2*25.4*1.4T*610MM H:26MM |
| Колір (додатковий) | Помаранчевий |
| Колір рами (основний) | Сірий |
| Количество скоростей | 7 швидкостей |
| Ланцюг | FFC,Z51 108L |
| Максимальная скорость | 35-40 км/год |
| Максимальная нагрузка | до 100 кг |
| Манетки (Ручки перемикання) | Shimano ST-EF500 |
| Матеріал вилки | Сталь |
| Мотор | Заднє мотор-колесо |
| Обода | Алюмінієвий подвійний |
| Педалі | NECO WP-401 |
| Перемикач швидкостей (задній) | Shimano TZ50 |
| Покришка (задня) | Покришка WANDA K1134. 28X1 - 75 чорна |
| Покришка (передня) | WANDA K1134. 28X1*75 |
| Мощность двигателя | 500W |
| Підсідельний штир | SP-200 27.2*300MM*1.4T |
| Рама | Titan - alu-19 |
| Размер рамы | 19" |
| Розташування акумулятора | На рамі |
| Розташування електродвигуна | Заднє мотор-колесо |
| Рульова колонка | KENLI KL-B410A |
| Рік | 2024 |
| Серия | Chester |
| Система шатунів | 1/2*3/32*36T*170L, 9/16, Сталевий шатун |
| Спицы | 14 G |
| Пол | Хлопчик,Дівчинка,Унісекс |
| Сідло | ZH-5980 |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Тип вилки | Ригідна |
| Тип гальм | Дисковий механічний |
| Тип рамы | Гірський |
| Час заряду | 2-7 годин |
- Цена: 26 200 ₴






