
CROSS Cross Hunter 29" 22" Чорний-Зелений
- В наявності
- Код: 101215
9 700 ₴
+380 (73) 030-13-40
Менеджер
- +380 (68) 530-36-40Менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Cross Hunter - гірський велосипед на 29 "колесах. Зроблено українською компанією, орієнтованої на вітчизняного споживача, тому байк доступний і простий в експлуатації і обслуговуванні. Дана модель розрахована на прогулянкове катання по грунтах і комьютінгу. Зібрано на алюмінієвій рамі і амортизаційної вилки, має 21 передачу від Shimano і дискові механічні гальма.Hunter на 29 "колесах проводиться в одній ростовці - 20", яка припаде якраз велосипедистам з ростом від 180 до 195 см. Якщо ваш зріст нижче, то рекомендуємо цю ж модель, але на 27,5 "колесах.Нашому Хардтейли основою служить рама, зроблена зі сплаву алюмінію. Цей матеріал хороший в плані співвідношення ваги і міцності. Загальна маса байка 16 кг, що досить непогано, враховуючи ростовку і вартість. Трансмісійні троси прокладені під верхньою трубою. Там вони максимально віддалені від бруду з-під коліс і не заважають райдеру. На задньому трикутнику є кріплення для багажника, а в стоковий комплектацію входять крила і підніжка.Вилка у велосипеда амортизаційна. Це пружинно-еластомірна телескопічна вилка, яка володіє 60 мм амортизаційного ходу, чого з головою вистачить для фанових покатушек по стежках лісів і не цілком рівному асфальту. Також у даній вилки є механічний локаут, який дозволить заблокувати амортизацію. Це потрібно при інтенсивному педалюванні або при їзді по хорошому асфальту. Обертається вилка на сепараторних підшипниках напівінтегрована рульової колонки NECO H117DM безрезьбовиє стандарту 1-1 / 8 ". Вона забезпечує хорошу керованість велосипедом і максимальну надійність вузла.Колеса у цій моделі 29 ". Вони відрізняються в плані експлуатації від своїх менших побратимів великим накатом і прохідністю. Найнер впевненіше їде по поганій дорозі, ніж велосипеди з 26 або 27,5" колесами. Але при цьому 29 "вілсет менш динамічний і маневрений. Складений він із подвійних алюмінієвих ободів і втулок Shunfeng SF-B07 на насипних підшипниках. Взутий байк в покришки Wanda W3104 розміром 29X2.10".Трансмісія зібрана з 7 зірок тріскачки Shunfeng FW-7, яку обертає система шатунів з трьома зірками. За перемикання передач відповідає задній (Shimano RD-TZ50) і передній (Shimano FD-TZ30) перемикачі, керують якими манетки-моноблоки Shimano ST-EF51.Каретка у велосипеда картриджних. Вона зібрана на промислових підшипниках, які не вимагають обслуговування і живуть досить довго.Гальма у хардтейла дискові механічні. Вони забезпечують впевнене гальмування при будь-якій погоді і температурі. Дискова механіка гранично проста в експлуатації і не залежить від вісімок на ободах.Cross Hunter - це не тільки дешевий алюмінієвий найнер, але і простий, а тому безвідмовний байк.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Cross |
| Розмір рами | 22" |
| Хід вилки | 60 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага велосипеда | 18 кг |
| Видимка додаткова | Безрізьбова |
| Вилка | Cross - ste - amort - alucrown - LockOut |
| Виніс руля | Алюмінієвий виніс, довжина: 80мм |
| Втулка (Задня) | Shunfeng:SF-B07, алюмінієва |
| Втулка (передня) | Shunfeng:SF-B07, алюмінієва |
| Вік | Дорослий |
| Гальмо (Заднє) | Дискове механічне гальмо |
| Гальмо (переднє) | Дискове механічне гальмо |
| Гальмівні ручки | Моноблок Shimano ST-EF500 |
| Гарантія на обладнання | 6 місяців |
| Гарантія на раму | 12 місяців |
| Грипси | Гумові 125mm |
| Діаметр коліс | 29" |
| Діаметр ротора | 160 мм |
| Задній амортизатор | Нет |
| Каретка | Кенлі. KL-08A |
| Касета | SHUNFENG FW-7. 7 SP |
| Кермо | Алюмінієвий, довжина:680mm |
| Колір (додатковий) | Зелений |
| Колір рами (основний) | Чорний |
| Комплектація | Велосипед. підніжка. крила. паспорт***** |
| Кількість швидкостей | 21 швидкість |
| Ланцюг | Ланцюг KMC Z33 . 1/2*3/32*114 |
| Манетки (Ручки перемикання) | Shimano ST-EF500 |
| Матеріал вилки | Сталь |
| Матеріал рами | Алюминий |
| Наявність LockOut | Да |
| Ободи | Алюмінієвий подвійний |
| Педалі | NECO WP-401 |
| Перемикач швидкостей (задній) | SHIMANO RD-TY300 |
| Перемикач швидкостей (передній) | Shimano TZ500 |
| Покришка (задня) | 29X2.125 |
| Покришка (передня) | WANDA 91221 . 29X2*125 |
| Підсідельний штир | Алюмінієвий |
| Рама | Cross - alu - 22 |
| Рульова колонка | NECO H117DM |
| Рік | 2025 |
| Серія | Hunter |
| Система шатунів | Сталевий шатун SP318P8 .1/2*3*32*24*34*42*170mm |
| Спиці | 14 G |
| Стать | Чоловічий,Унісекс |
| Сідло | MTB SADDLE |
| Тип амортизації | Хардтейл |
| Тип вилки | Пружинно еластомірна |
| Тип гальм | Дисковий механічний |
| Тип задньої втулки | Під тріщатку |
| Тип рами | Гірський |
- Ціна: 9 700 ₴






