
CROSS Велосипед Cross Forest 29" 19.5" Сірий-Помаранчевий
- В наявності
- Код: 102286
8 200 ₴
+380 (73) 030-13-40
Менеджер
- +380 (68) 530-36-40Менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Cross |
| Розмір рами | 19.5" |
| Хід вилки | 60 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага велосипеда | 16 кг |
| Видимка додаткова | Безрізьбова |
| Вилка | Амортизаційна вилка "Cross" |
| Виніс руля | Сталевий |
| Втулка (Задня) | Shunfeng SF-A25 |
| Втулка (передня) | Shunfeng SF-A25 |
| Вік | Дорослий |
| Гальмо (Заднє) | Дискове механічне гальмо |
| Гальмо (переднє) | Дискове механічне гальмо |
| Гальмівні ручки | Алюмінева ручка |
| Гарантія на обладнання | 6 місяців |
| Гарантія на раму | 12 місяців |
| Грипси | Пластик 130мм |
| Діаметр коліс | 29" |
| Діаметр ротора | 160 мм |
| Задній амортизатор | Нет |
| Каретка | Кенлі. KL-08A |
| Касета | KDF-711 |
| Кермо | Сталевий, довжина: 700mm |
| Колір (додатковий) | Помаранчевий |
| Колір рами (основний) | Сірий |
| Комплектація | Велосипед. підніжка. крила. паспорт***** |
| Кількість швидкостей | 21 швидкість |
| Ланцюг | FFC,Z51 110L |
| Манетки (Ручки перемикання) | ST-EF51 |
| Матеріал вилки | Сталь |
| Матеріал рами | Сталь |
| Наявність LockOut | Немає |
| Ободи | Алюмінієвий подвійний |
| Перемикач швидкостей (задній) | TZ50 |
| Перемикач швидкостей (передній) | TZ30 |
| Покришка (задня) | 2,1" чорна |
| Покришка (передня) | 2,1" чорна |
| Підсідельний штир | Сталь |
| Рама | Cross - ste-19 |
| Рульова колонка | NECO H119CSM |
| Рік | 2025 |
| Серія | FOREST |
| Система шатунів | 1/2*3/32*24*34*42T*170 мм |
| Спиці | 14 G |
| Стать | Хлопчик,Дівчинка,Унісекс |
| Сідло | Cros - MTB |
| Тип амортизації | Хардтейл |
| Тип вилки | Пружинно еластомірна |
| Тип гальм | Дисковий механічний |
| Тип задньої втулки | Під тріщатку |
| Тип рами | Гірський |
- Ціна: 8 200 ₴

