
CROSS Велосипед Cross Hunter 27.5" 17" Чорний-Синій
- В наявності
- Код: 101218
9 700 ₴
+380 (73) 030-13-40
Менеджер
- +380 (68) 530-36-40Менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Гірський велосипед Cross Hunter на 27,5 "колесах - це недорогий алюмінієвий хардтейл, створений вітчизняним виробником. Байк розрахований на те, що райдер буде їздити по асфальту і укоченим ґрунтовим стежками. Алюмінієва рама і амортизаційна вилка, 21 передача і дискові механічні гальма - ось короткий портрет моделі.Hunter з 27,5 "колесами збирається на рамах 17" ростовки. Вони розраховані на райдерів зростанням від 165 до 175 см. Якщо ж ваш зріст вище зазначеного, то рекомендуємо розглянути цю ж модель, але на 29 "колесах.Рама у цього велосипеда виконана зі сплаву алюмінію. Він дозволяє домогтися ваги в 15 кг, що дуже добре для даного цінового діапазону. Сплав алюмінію не підвладний корозії, а тому велосипед просто не має терміну експлуатації. Комунікації трансмісії завбачливо заховані під верхню трубу, де вони не завадять райдеру, а також максимально віддалені від бруду. На рамі є всі необхідні кріплення для установки багажника і повнорозмірних крил, що зробить щоденну їзду цілком комфортною. При цьому в стокової комплектації у велосипеда йде встановлена підніжка і набір консольних крил.Пружинно-еластомірна вилка з ходом в 60 мм візьме на себе тряску від нерівного дорожнього покриття. Вилка оснащена механічним локаутом, який дає можливість заблокувати амортизаційний хід. Безрезьбової рульова колонка, яка працює на підшипниках типу конус-чашка, забезпечує хороше управління велосипедом і не потребує частого обслуговування.Колеса в 27,5 "- це хороший універсальний розмір, який легкий на розгін, досить міцний і дає непогану прохідність. Завдяки використанню подвійних алюмінієвих ободів колеса отримали непоганий запас міцності, тому вісімки НЕ будуть частою головним болем. Втулки тут заспіцовани на насипних підшипниках. покришки встановлені Wanda W3104 розміром 27.5X2.10 ".Трансмісія має стандартний для такого класу велосипедів розклад: 7 на 3. Де 7 зірок тріскачки Shunfeng FW-7 обертаються 3 зірками системи шатунів. Перемикання здійснюється завдяки комплектуючих прогулянкового сегмента японського навісного обладнання Shimano Tourney.Шатуни обертаються на промислових підшипниках каретки з валом під квадрат. Такі підшипники не потрібно обслуговувати і налаштовувати, а запас ходу у них великий - до 10 000 км.Гальма у велосипеда дискові механічні. Це найпростіші і безпроблемні гальма. Вони не вимагають серйозної кваліфікації майстра для обслуговування (як гідравліка) і зберігають працездатність при будь-якій погоді і температурі.Якщо потрібен недорогий гірський велосипед на кожен день, то Cross Hunter стане відмінним вибором.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Cross |
| Розмір рами | 17" |
| Хід вилки | 60 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага велосипеда | 17 кг |
| Видимка додаткова | Безрізьбова |
| Вилка | Cross - ste - amort - alucrown - LockOut |
| Виніс руля | Алюмінієвий виніс, довжина: 80мм |
| Втулка (Задня) | Shunfeng:SF-B07, алюмінієва |
| Втулка (передня) | Shunfeng:SF-B07, алюмінієва |
| Вік | Дорослий |
| Гальмо (Заднє) | Дискове механічне гальмо |
| Гальмо (переднє) | Дискове механічне гальмо |
| Гальмівні ручки | Моноблок Shimano ST-EF500 |
| Гарантія на обладнання | 6 місяців |
| Гарантія на раму | 12 місяців |
| Грипси | Гумові 125mm |
| Діаметр коліс | 27.5" |
| Діаметр ротора | 160 мм |
| Задній амортизатор | Нет |
| Зростання для модуля підбору | 160-175 |
| Каретка | Кенлі. KL-08A |
| Касета | SHUNFENG FW-7. 7 SP |
| Кермо | Алюмінієвий, довжина:680mm |
| Колір (додатковий) | Синій |
| Колір рами (основний) | Чорний |
| Комплектація | Велосипед. підніжка. крила. паспорт***** |
| Кількість швидкостей | 21 швидкість |
| Ланцюг | Ланцюг KMC Z33 . 1/2*3/32*114 |
| Манетки (Ручки перемикання) | Shimano ST-EF500 |
| Матеріал вилки | Сталь |
| Матеріал рами | Алюминий |
| Наявність LockOut | Да |
| Ободи | Алюмінієвий подвійний |
| Педалі | NECO WP-401 |
| Перемикач швидкостей (задній) | SHIMANO RD-TY300 |
| Перемикач швидкостей (передній) | Shimano TZ500 |
| Покришка (задня) | 27,5X2.125 |
| Покришка (передня) | WANDA 91221 . 27.5X2*125 |
| Підлога для модуля підбору | Чоловічий |
| Підсідельний штир | Алюміній 27-2 X300 X1-4T |
| Рама | Cross - alu - 17 |
| Рульова колонка | NECO H117DM |
| Рік | 2025 |
| Серія | Hunter |
| Система шатунів | Сталевий шатун SP318P8 .1/2*3*32*24*34*42*170mm |
| Спиці | 14 G |
| Стать | Чоловічий,Унісекс |
| Сідло | MTB SADDLE |
| Тип амортизації | Хардтейл |
| Тип вилки | Пружинно еластомірна |
| Тип гальм | Дисковий механічний |
| Тип задньої втулки | Під тріщатку |
| Тип рами | Гірський |
- Ціна: 9 700 ₴






