
CROSS Велосипед Cross Tank 24" 16" Жовтий
- Немає в наявності
- Код: 101237
5 850 ₴
+380 (73) 030-13-40
Менеджер
- +380 (68) 530-36-40Менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Cross Tank - це підлітковий фетбайк на 24 "колесах від українського виробника. Цей велосипед відрізняється від класичного гірського байка тім, что має в своєму розпорядженні супер шірокі колеса (4"), Які роблять сіпучі грунти и просто бруд Цілком нормальна дорогою. Зібраній байк на сталевій рамі и ригидной вілці, має 7 передач и дискові механічні гальма.Рама нашого героя Зроблено з вуглецевої Сталі. Вона хоч и не может похвалітіся скромним вагою (загальна вага велосипеда 15 кг), но володіє хорошим запасом міцності. Міцне лакофарбова покриття Захист раму від корозії и Збереже Привабливий Зовнішній вигляд. Трансмісійні троси заховані під верхньою трубою рами. Смороду там НЕ заважають райдеру и по максимуму віддалені від бруду з-під коліс. Усередіні трикутника рами є заставні для подфляжніка.Рама цієї моделі віпускається в одному размере - 16 ". ВІН розрахованій на райдерів з ростом від 155 до 175 см.Вилка у велосипеда такоже Зроблено зі Сталі. Вона НЕ має актівної амортізації. Для даного класу велосипеда це найправільнішій вибір, оскількі за рахунок високого профілю гуми амортізації тут и так достаточно, при цьом ригидная вилки даватіме розкачку при педалюванні и не потребує обслуговування. Закріплюється в рамі вилка с помощью рульової колонки безрезьбовіє типу. Такий вузол рульова управління має хороший запас жорсткості и Забезпечує хорошу керованість.Головного акцентом цього байка є колеса - смороду тут супер плюсові. У діаметрі колеса 24 ", а вісь ширина їх дорівнює 4". Такий вілсет легко їде по піску и снігу, а високий Профіль гумі дает чудову амортізацію на тряску дорозі. За рахунок использование широкого алюмінієвого обода (ширина 87мм) и шірокої гумі вісімкі на ціх колесах практично віключені. Втулки тут Використовують на підшіпніках конус-чашка. При щорічному обслуговуванні Такі підшипники будут радуваті накатом на протязі не одного тисяч км.Трансмісія має 7 швидкости, Які утворює робота системи шатунів Із зіркою на 42 зуба і 7 зірками тріскачкі Shunfeng FW-7. Задній перемикач Shimano TZ50 в тандемі з манеткой-моноблоком Shimano ST-EF51 забезпечують коректний роботу передач. Це Навісне обладнання прогулянкових сегмента.Каретка у велосипеда Kenli. KL-08A. Ее вал обертається на промислових підшіпніках, Які НЕ нужно Ніяк обслуговувати течение Усього терміну ЕКСПЛУАТАЦІЇ.Дискові механічні гальма гарантують повний контроль швідкості. Смороду не боятися ні мінусової температури, ні дощу, ні снігу. При цьом зовсім не нечутліві до Бітті на ободах. Дискова механіка - самий безпроблемно и простий тип гальм.Cross Tank - це ідеальний велосипед за свою Ціну, Створений для справжніх непосід, Яким НЕ потрібна дорога, важліво лишь напрямок.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Cross |
| Розмір рами | 16" |
| Колір | Жовтий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага велосипеда | 15 кг |
| Вилка | Cross-stell-reg |
| Виніс руля | Алюмінієвий виніс, довжина: 80мм |
| Втулка (Задня) | Shunfeng SF-A25 |
| Втулка (передня) | Shunfeng SF-A25 |
| Вік | Дорослий |
| Гальмо (Заднє) | YX-DB01 |
| Гальмо (переднє) | YX-DB01 (Yinxing) |
| Гальмівні ручки | Моноблок Shimano ST-EF500 |
| Гарантія на обладнання | 6 місяців |
| Гарантія на раму | 12 місяців |
| Грипси | Гумові 125mm |
| Діаметр коліс | 24" |
| Діаметр ротора | 160 мм |
| Задній амортизатор | Нет |
| Каретка | Кенлі. KL-08A |
| Касета | SHUNFENG FW-7. 7 SP |
| Кермо | Сталевий, довжина: 650mm |
| Колір рами (основний) | Жовтий |
| Комплектація | Велосипед. підніжка. крила. паспорт***** |
| Кількість швидкостей | 7 швидкостей |
| Ланцюг | KMC C30, 106L |
| Манетки (Ручки перемикання) | Shimano ST-EF51 |
| Матеріал вилки | Сталь |
| Матеріал рами | Сталь |
| Наявність LockOut | Немає |
| Ободи | Алюмінієвий обід FAT Bike. W - 87MM |
| Педалі | Алюмінієві педалі VP |
| Перемикач швидкостей (задній) | Shimano TZ50 |
| Покришка (задня) | 24x4.0 |
| Покришка (передня) | 24x4.0 |
| Підсідельний штир | Алюмінієвий |
| Рама | Cross - ste-16 |
| Рульова колонка | 1-1/8*44*30 , Інтегрована, безрізьбова |
| Рік | 2021 |
| Серія | Tank |
| Система шатунів | 1/2*3/32* 42T*170мм*9/16, сталевий шатун із подвійним пластиковим покриттям |
| Спиці | 14 G |
| Стать | Чоловічий,Унісекс |
| Сідло | MTB SADDLE |
| Тип амортизації | Хардтейл |
| Тип вилки | Ригідна |
| Тип задньої втулки | Під тріщатку |
| Тип рами | Гірський |
- Ціна: 5 850 ₴

