
CrossBike Велосипед Crossbike Drive 29" 21" Чорний-Червоний
- В наявності
- Код: 102520
8 200 ₴
+380 (73) 030-13-40
Менеджер
- +380 (68) 530-36-40Менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Crossbike |
| Розмір рами | 21" |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага велосипеда | 18 кг |
| Видимка додаткова | Безрізьбова |
| Вилка | Амортизаційна вилка, сталь: безрізьбова |
| Виніс руля | Алюмінієвий |
| Втулка (Задня) | 3/8*14G*36H*135*180MM |
| Втулка (передня) | 3/8"*14G*36H*100W*140mm, сталь |
| Вік | Дорослий |
| Гальмо (Заднє) | Дискове механічне гальмо |
| Гальмо (переднє) | Дискове механічне гальмо |
| Гальмівні ручки | Моноблок Shimano ST-EF500 |
| Гарантія на обладнання | 6 місяців |
| Гарантія на раму | 12 місяців |
| Грипси | Пластик 130мм |
| Діаметр коліс | 29" |
| Діаметр ротора | 160 мм |
| Задній амортизатор | Нет |
| Зростання для модуля підбору | 180-185 |
| Каретка | Кенлі. KL-08A |
| Касета | FW-7 |
| Кермо | Сталевий, довжина: 680mm |
| Колір (додатковий) | червоний |
| Колір рами (основний) | Чорний |
| Комплектація | Велосипед. підніжка. крила. паспорт***** |
| Кількість швидкостей | 21 швидкість |
| Ланцюг | FFC,Z51 112L |
| Максимальне навантаження | до 100 кг |
| Манетки (Ручки перемикання) | Shimano ST-EF500 |
| Матеріал вилки | Сталь |
| Матеріал рами | Алюминий |
| Наявність LockOut | Немає |
| Ободи | Алюмінієвий подвійний |
| Педалі | YH-181X. метал + пластик |
| Перемикач швидкостей (задній) | SHIMANO RD-TZ500 |
| Перемикач швидкостей (передній) | Shimano TZ500 |
| Покришка (задня) | 29X2.125 |
| Покришка (передня) | 29X2.125 |
| Підлога для модуля підбору | Чоловічий |
| Підсідельний штир | Сталь 27-2 X300 X1-2T |
| Рама | crossbike-alu-21 |
| Рульова колонка | 1-1/8*44*30 , Інтегрована, безрізьбова |
| Рік | 2026 |
| Серія | Drive |
| Система шатунів | Сталевий шатун SP318P8 .1/2*3*32*24*34*42*170mm |
| Спиці | 14 G |
| Стать | Чоловічий,Унісекс |
| Сідло | MTB 3710 |
| Тип амортизації | Хардтейл |
| Тип вилки | Пружинно еластомірна |
| Тип гальм | Дисковий механічний |
| Тип задньої втулки | Під тріщатку |
| Тип рами | Гірський |
- Ціна: 8 200 ₴




