
Titan Велосипед Titan First 24" 12" Жовтий
- Немає в наявності
- Код: 100998
14 600 ₴
+380 (73) 030-13-40
Менеджер
- +380 (68) 530-36-40Менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Titan First 24 - недорогий і надійний гірський велосипед, створений для підлітків. Виконано в яскравих кольорах і в розмірі рами 12 дюймів. Зібраний на легкій рамі, міцних колесах і компонентах від перевірених брендів.
Рама велосипеда виконана з алюмінієвого сплаву. Алюміній хороший тим, що набагато менше важить на відміну від сталі. Це робить велосипед в цілому більш легким, маневреним і чуйним на розгін. Якісна зварювання і надійна геометрія роблять раму міцною, витривалою і довговічною.
Байк з коробки комплектується зручним сідлом, яке швидко регулюється по росту. Спереду і ззаду встановлені легкі пластикові крила, які захистять одяг від бризок і забруднень. Також вони надають велосипеду більш модний спортивний вид. Підніжка також поставляється в комплекті з байком. За допомогою неї можна припаркувати велосипед в будь-якому зручному місці.
Для зручного і безпечного катання по бездоріжжю на велосипеді передбачена амортизаційна вилка. Вона пом'якшить вібрації і удари, щоб не травмувати кисті рук. Також з нею набагато легше управляти велосипедом на розбитому асфальті і позашляхових стежках.
Колеса діаметром 24 дюйми примітні тим, що зібрані на подвійних ободах з алюмінію. Двостінний профіль набагато краще справляється з навантаженнями, ніж одностінний. Він дає кращий захист від появи "вісімок", тим самим заощадить ваші час і гроші на ремонт і обслуговування. Широкі покришки Wanda з позашляховим протектором відповідають за безпечне зчеплення з асфальтом, ґрунтовими та гравійними дорогами. Колеса зібрані на ексцентрики, що спрощує їх установку і демонтаж для зберігання, обслуговування та транспортування.
Багатошвидкісна трансмісія з розрахунком 3х7 дозволить підлітку легко крутити педалі в підйомах і спусках. Передачі перемикаються досить просто, за допомогою манеток Shimano SL M315. Передній і задній перемикачі також представлені брендом Shimano.
Дискові гальма володіють великим гальмівним зусиллям, в порівнянні з ободнимі. При цьому він обслуговуються точно також легко і недорого. Приводяться в дію за допомогою зручних ручок, розташованих на кермі велосипеда.Titan First 24 - стильний і недорогий байк, який ми створили спеціально для ваших дітей.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Titan |
| Розмір рами | 12" |
| Хід вилки | 60 мм |
| Колір | Жовтий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага велосипеда | 12 кг |
| Видимка додаткова | Безрізьбова |
| Вилка | Titan - alu - amort-lock |
| Виніс руля | Алюмінієвий виніс, довжина 50мм |
| Втулка (Задня) | Shunfeng SF-B07 |
| Втулка (передня) | Shunfeng SF-B07 |
| Вік | Дитячий. |
| Гальмо (Заднє) | Механічний дисковий ZOOM |
| Гальмо (переднє) | Механічний дисковий ZOOM |
| Гальмівні ручки | Алюмінева ручка |
| Гарантія на обладнання | 6 місяців |
| Гарантія на раму | 12 місяців |
| Грипси | Гумові 125mm |
| Діаметр коліс | 24" |
| Діаметр ротора | 160 мм |
| Задній амортизатор | Нет |
| Зростання для модуля підбору | 130-145 |
| Каретка | Кенлі. KL-08A |
| Касета | Shimano MF-TZ500. 7 SP |
| Кермо | Алюмінієвий, довжина: 600mm |
| Колір (додатковий) | Жовтий |
| Колір рами (основний) | Жовтий |
| Комплектація | Велосипед. підніжка. крила. паспорт***** |
| Кількість швидкостей | 21 швидкість |
| Ланцюг | KMC,Z6 106L |
| Манетки (Ручки перемикання) | SHIMANO SL-M315 |
| Матеріал вилки | Алюміній |
| Матеріал рами | Алюминий |
| Наявність LockOut | Да |
| Ободи | Алюмінієвий подвійний |
| Педалі | Алюмінієві педалі VP |
| Перемикач швидкостей (задній) | Shimano Tourney RD-TY300 |
| Перемикач швидкостей (передній) | Shimano TZ500 |
| Покришка (задня) | SY-B071,24 * 2.35, D: 606мм, W: 53мм |
| Покришка (передня) | SY-B071,24 * 2.35, D: 606мм, W: 53мм |
| Підлога для модуля підбору | Хлопчик |
| Підсідельний штир | Алюмінієвий |
| Рама | Titan - alu-12 |
| Рульова колонка | NECO H117DM |
| Рік | 2021 |
| Серія | First |
| Система шатунів | Алюмінієвий шатун PROWHEEL,1/2*3/32*24*34*42T*152MM |
| Спиці | 14 G |
| Стать | Хлопчик,Дівчинка,Унісекс |
| Сідло | MTB сідло "Titan" |
| Тип амортизації | Хардтейл |
| Тип вилки | Пружинно еластомірна |
| Тип задньої втулки | Під тріщатку |
| Тип рами | Гірський |
- Ціна: 14 600 ₴

