
Titan Велосипед Titan First 26" 13" Темний синій
- Немає в наявності
- Код: 100999
14 600 ₴
+380 (73) 030-13-40
Менеджер
- +380 (68) 530-36-40Менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Titan First 26 - недорогий і невибагливий в обслуговуванні велосипед, зібраний на легкій рамі, міцних колесах і надійних комплектуючих від перевірених виробників. Випускається різних росцветках, які задовольнять будь-який смак.
Рама велосипеда виконана з алюмінієвого сплаву. Він істотно легше стали, що вигідно знижує вагу велосипеда в цілому, роблячи його більш маневреним і легким в розгоні. Рама надійно зварена і отримала вдалу геометрію. Це позитивно позначається на її надійності і міцності.
На велосипед встановлено м'яке сідло зі зручною формою, яке легко і швидко можна відрегулювати по висоті. Над передніми і задніми колесами встановлюються пластикові крила. Вони захистять від бруду і летять бризок з-під коліс. Також вони надають байку більш естетичний зовнішній вигляд.
Амортизаційна вилка надає надає велосипеду більше керованості там, де немає рівного асфальту. На сільських дорогах і бездоріжжі вона буде пом'якшувати удари і дрібні нерівності, щоб кисті рук не отримували удари і не перевантажували. Її конструкція дуже проста і не вимагає ніякого обслуговування.
Колеса діаметром 26 дюймів мають гарний співвідношення між маневреністю і накатом. Вони можуть похвалитися компактними габаритами, так що не займуть багато місця в квартирі. Зібрані на міцних ободах з подвійним профілем, що захистить їх вісімок і інших викривлень окружності. Покришки Wanda шириною 2,35 дюйма забезпечать зчеплення і керованість на поганому асфальті і бездоріжжі. За рахунок високого профілю вони також будуть пом'якшувати нерівності, роблячи катання більш комфортним.
Перемикання передач зібрано в форматі 3х7, тобто має 21 швидкість. Такий розрахунок найкраще підходить для початківця, оскільки має велику кількість легких передач. Перемикачі та манетки від японського бренду Shimano зроблять процес перемикання швидким і точним, що не під силу більш дешевих китайських аналогам.
Дискові гальма мають більшу потужність, ніж ободниє. Вони краще працюють в дощ, так як обід не бере участі в процесі гальмування. При цьому вони обслуговуються також легко, як і обідні.
Titan First 26 - недорогий байк, створений для прогулянкового катання.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Titan |
| Розмір рами | 13" |
| Хід вилки | 60 мм |
| Колір | Синій |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага велосипеда | 13.2 кг |
| Видимка додаткова | Безрізьбова |
| Вилка | Titan - alu - amort-lock |
| Виніс руля | Алюмінієвий виніс, довжина 50мм |
| Втулка (Задня) | Shunfeng SF-B07 |
| Втулка (передня) | Shunfeng SF-B07 |
| Вік | Дитячий. |
| Гальмо (Заднє) | Механічний дисковий ZOOM |
| Гальмо (переднє) | Механічний дисковий ZOOM |
| Гальмівні ручки | Алюмінева ручка |
| Гарантія на обладнання | 6 місяців |
| Гарантія на раму | 12 місяців |
| Грипси | Гумові 125mm |
| Діаметр коліс | 26" |
| Діаметр ротора | 160 мм |
| Задній амортизатор | Нет |
| Зростання для модуля підбору | 145-160 |
| Каретка | Кенлі. KL-08A |
| Касета | Shimano MF-TZ500. 7 SP |
| Кермо | Алюмінієвий, довжина:650mm |
| Колір рами (основний) | Синій |
| Комплектація | Велосипед. підніжка. крила. паспорт***** |
| Кількість швидкостей | 21 швидкість |
| Ланцюг | KMC.C7 108L |
| Манетки (Ручки перемикання) | SHIMANO SL-M315 |
| Матеріал вилки | Алюміній |
| Матеріал рами | Алюминий |
| Наявність LockOut | Да |
| Ободи | Алюмінієвий подвійний |
| Педалі | Алюмінієві педалі VP |
| Перемикач швидкостей (задній) | Shimano Tourney RD-TY300 |
| Перемикач швидкостей (передній) | Shimano TZ500 |
| Покришка (задня) | SY-B071,26*2.35,D:606мм,W:53мм |
| Покришка (передня) | SY-B071,26*2.35,D:606мм,W:53мм |
| Підлога для модуля підбору | Хлопчик |
| Підсідельний штир | Алюмінієвий |
| Рама | Titan - alu-13 |
| Рульова колонка | NECO H117DM |
| Рік | 2021 |
| Серія | First |
| Система шатунів | Алюмінієвий шатун PROWHEEL,1/2*3/32*24*34*42T*152MM |
| Спиці | 14 G |
| Стать | Хлопчик,Дівчинка,Унісекс |
| Сідло | MTB сідло "Titan" |
| Тип амортизації | Хардтейл |
| Тип вилки | Пружинно еластомірна |
| Тип задньої втулки | Під тріщатку |
| Тип рами | Гірський |
- Ціна: 14 600 ₴

