
Велосипед Titan Neapol 26" 18" чорний
- В наявності
- Код: 101577
7 300 ₴
+380 (73) 030-13-40
Менеджер
- +380 (68) 530-36-40Менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Велосипед Titan Neapol — це стильний, зручний, надійний і функціональний велосипед.
Він призначений для приємної їзди містом. У комплекті: підніжка, кошик, бризковики, м’яке та зручне сидіння (Titan — Lock). Його дизайн підійде як чоловікам, так і жінкам. Велосипед орієнтований на дорослих людей зростом 160–175 см. Гальма v-brake кріпляться до рами або до рульової вилки у верхній частині, так що гальмівні колодки закріплені на важелях, забезпечуючи гальмування завдяки синхронному притисканню колодок до обода. Ця модель доступна в червоному, чорному та кремовому кольорах!
Технічні характеристики:
- Бренд: Titan
- Рама: Titan - ste-18
- Кермо: Сталеве, довжина: 620 мм
- Рульова колонка: Neco H800K
- Ручки: Гумові 125 мм
- Матеріал вилки: Регідна, сталь
- Шини: SY-B009, 26*1,75, D: 650 мм, W: 42 мм
- Ободи: Алюмінієві подвійні
- Спиці: 14 G
- Система шатунів: алюмінієвий шатун PROWHEEL, 1/2*1/8*38T*165 мм
- Касета: сталева, 22 зубці
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Titan |
| Розмір рами | 18" |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага велосипеда | 15 кг |
| Вилка | Titan - ste - reg |
| Виніс руля | Сталевий |
| Втулка (Задня) | falcon,сталь |
| Втулка (передня) | QS-102 |
| Вік | Дорослий |
| Гальмо (Заднє) | Falcon GL-C01, ножні гальма |
| Гальмо (переднє) | V-Brake |
| Гальмівні ручки | Алюмінева ручка |
| Гарантія на обладнання | 6 місяців |
| Гарантія на раму | 12 місяців |
| Грипси | Гумові 125mm |
| Діаметр коліс | 26" |
| Зростання для модуля підбору | 160-175 |
| Каретка | Кенлі. KL-08A |
| Касета | Сталева, 22 зуби |
| Кермо | Сталевий, довжина: 620mm |
| Колір (додатковий) | Чорний |
| Колір рами (основний) | Чорний |
| Комплектація | Велосипед. підніжка. крила. паспорт***** |
| Ланцюг | Ланцюг FFC C30 . 1/2*3/32*100 |
| Матеріал вилки | Сталь |
| Матеріал рами | Сталь |
| Ободи | Алюмінієвий подвійний |
| Педалі | Алюмінієві педалі VP |
| Покришка (задня) | SY-B009,26*1.75,D:650MM,W:42MM |
| Покришка (передня) | SY-B009,26*1.75,D:650MM,W:42MM |
| Підлога для модуля підбору | Жіночий |
| Підсідельний штир | Сталь |
| Рама | Titan - ste-18 |
| Рульова колонка | Neco H800K |
| Рік | 2026 |
| Серія | Neapol |
| Система шатунів | Алюмінієвий шатун PROWHEEL, 1/2*1/8*38T*165MM |
| Спиці | 14 G |
| Стать | Чоловічий,Унісекс |
| Сідло | Titan - town |
| Тип вилки | Ригідна |
| Тип гальм | V-Brake |
| Тип задньої втулки | Гальмівна |
| Тип рами | Міський |
- Ціна: 7 300 ₴

