-14%

Titan Велосипед Titan Sorento NX 3sp 26" 18" Кремовий
- В наявності
- Код: 101660
11 200 ₴
9 615,20 ₴
+380 (73) 030-13-40
Менеджер
- +380 (68) 530-36-40Менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Велосипед Titan Sorento — це класичний міський байк, зроблений українською компанією. Невисока вартість, гранично проста конструкція й багата комплектація роблять цей велосипед чудовим вибором для щоденних поїздок на роботу або в справах. Сталева рама та вилка, обідні гальма й одношвидкісна трансмісія — ось, що нам приготував виробник у цій моделі.
Випускається Sorento в єдиній паросток, яка розрахована на велосипедисток зі зростом від 160 до 175 см.
Рама цього ситика зроблена з вуглецевої сталі. Вона забезпечує великий запас міцності. Важить велосипед 15 кг, що досить непоганий результат для такого скромного бюджету. Геометрія в рами занижена. Вона дає їздити на байці в повсякденному одязі, а не в спеціалізованій. Посадка не велосипеді вертикальна, тому перебувати на байці не буде складно для людей віком, чому ще сприяє і м'яке сідло з двома пружинами.
Виделка тут також зроблена зі сталі. Завдяки спеціальному прогинанню ніг вилки та раціональному куту нахилу кермової склянки вилка відпрацьовує дрібну вібрацію від дорожнього покриття, що робить їзду комфортнішою. Нарізний стандарт кермової колонки дає змогу змінювати висоту керма, забезпечуючи зручну посадку.
Колеса у велосипеда 26". Вони дають велосипеду гарну прохідність, що ви гідно оціните під час поїздок по поганому асфальту. Високий профіль гуми забирає частину тряски на себе, а сликовий протектор мінімізує опір коченню. Ободи коліс подвійні, вони добре тримають ударне навантаження, тому з вісімками часто стикатися не доведеться.
Трансмісія тут одношвидкісна. Вона не вимагає настроювання та регулярного обслуговування. Єдине, що потрібно буде тут робити — це змащувати ланцюг. А щоб мастило не бруднилося, на велосипеді встановлений спеціальний захист.
Картриджна каретка Kenli KL-08A обладнана промисловими підшипниками, які не вимагають обслуговування й настроювання.
Гальма в байка комбіновані: спереду обідні V-Brake, а ззаду — ножні. Передні гальма зупиняють колесо, стискаючи обід з обох боків гумовими гальмівними колодками. Задні гальма заховані всередині втулки колеса та спрацьовують тоді, коли райдер крутить педалі у зворотний бік.
Велосипед має багату комплектацію, яка містить повнорозмірні крила, підніжку, багажник і кошик. З такою комплектацією вам нічого не доведеться докуповувати, після придбання велосипеда.
Якщо потрібен недорогий транспорт, який буде максимально простий і надійний, то Titan Sorento якраз те, що треба.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Titan |
| Розмір рами | 17" |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага велосипеда | 17 кг |
| Вилка | Titan - ste - reg |
| Виніс руля | Алюмінієвий |
| Втулка (Задня) | falcon,сталь |
| Втулка (передня) | QS-102 |
| Вік | Дорослий |
| Гальмо (переднє) | V-Brake |
| Гальмівні ручки | Алюмінева ручка |
| Гарантія на обладнання | 6 місяців |
| Гарантія на раму | 12 місяців |
| Грипси | Гумові 125mm |
| Діаметр коліс | 26" |
| Зростання для модуля підбору | 160-175 |
| Каретка | Кенлі. KL-08A |
| Касета | SHIMANO NEXUS 16T |
| Кермо | Сталевий .580mm |
| Колір (додатковий) | Кремовий |
| Колір рами (основний) | Кремовий |
| Комплектація | Велосипед. підніжка. крила. паспорт***** |
| Ланцюг | TEC,C1 96L |
| Манетки (Ручки перемикання) | SHIMNAO,NEXUS 3SPD |
| Матеріал вилки | Сталь |
| Матеріал рами | Сталь |
| Ободи | Алюмінієвий подвійний |
| Педалі | Алюмінієві педалі |
| Перемикач швидкостей (задній) | SHIMANO, NEXUS 3SPD |
| Покришка (задня) | SY-B009,26*1.75,D:650MM,W:42MM |
| Покришка (передня) | SY-B009,26*1.75,D:650MM,W:42MM |
| Підлога для модуля підбору | Жіночий |
| Підсідельний штир | Сталь |
| Рама | Titan - ste-18 |
| Рульова колонка | Neco H800K |
| Рік | 2024 |
| Серія | Sorento |
| Система шатунів | Алюмінієвий шатун PROWHEEL, 1/2*1/8*38T*165MM |
| Спиці | 14 G |
| Стать | Чоловічий,Унісекс |
| Сідло | Comfort |
| Тип вилки | Ригідна |
| Тип гальм | V-Brake |
| Тип задньої втулки | Гальмівна |
| Тип рами | Міський |
- Ціна: 9 615,20 ₴

