
Titan Електровелосипед E-Titan Aventure 26.4" 19" Сірий-Металік
- В наявності
- Код: 102222
48 100 ₴
+380 (73) 030-13-40
Менеджер
- +380 (68) 530-36-40Менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Titan |
| Матеріал рами | Алюміній |
| Колір | Сірий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Акумулятор | 48V 15AH |
| Вага велосипеда | 31 кг |
| Гальмо (Заднє) | Дисковий гідравлічний |
| Гальмо (переднє) | Дисковий гідравлічний |
| Діаметр коліс | 26" |
| Зарядний пристрій | 2 А |
| Колір (додатковий) | Металік |
| Колір рами (основний) | Сірий |
| Кількість швидкостей | 7 швидкостей |
| Манетки (Ручки перемикання) | SHIMANO SL-M315 |
| Мотор | Заднє мотор-колесо |
| Педалі | Алюмінієві педалі |
| Перемикач швидкостей (задній) | SHIMANO RD-TY300 |
| Потужність двигуна | 750W |
| Розмір рами | 19" |
| Розташування акумулятора | Корпус усередині рами |
| Розташування електродвигуна | Заднє мотор-колесо |
| Рік | 2025 |
| Стать | Хлопчик,Дівчинка,Унісекс |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Тип амортизації | Хардтейл |
| Тип гальм | Дисковий гідравлічний |
| Тип рами | Гірський |
| Час заряду | 6 годин |
- Ціна: 48 100 ₴

