-16%

Titan Електровелосипед E-Titan Carte 29" 17" Зелений-Чорний
- В наявності
- Код: 101823
36 700 ₴
30 798,64 ₴
+380 (73) 030-13-40
Менеджер
- +380 (68) 530-36-40Менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Titan |
| Матеріал рами | Алюміній |
| Користувальницькі характеристики | |
| Акумулятор | 36V 12.5AH |
| Вага велосипеда | 24 кг |
| Вилка | Алюмінієва вилка |
| Виніс руля | DTS-269 |
| Втулка (передня) | MY-607F |
| Вік | Дорослий, Підлітковий |
| Гальмо (Заднє) | Дискове механічне гальмо |
| Гальмо (переднє) | Дискове механічне гальмо |
| Грипси | XL-G68 22.2*130MM |
| Діаметр коліс | 29" |
| Діаметр ротора | 160 мм |
| Касета | SHUNFENG FW-05 |
| Кермо | DTS-950A 610*22.2*2.6T*31.8, алюміній |
| Колір (додатковий) | Чорний |
| Колір рами (основний) | Зелений |
| Кількість швидкостей | 7 швидкостей |
| Манетки (Ручки перемикання) | SHIMANO SL-M315 |
| Матеріал вилки | Алюміній |
| Мотор | Задній двигун BAFANG G020.350D 36V 350W |
| Ободи | Алюмінієвий подвійний |
| Педалі | NECO WP-302 |
| Перемикач швидкостей (задній) | SHIMANO RD-TY300 |
| Потужність двигуна | 350W |
| Підсідельний штир | SP-A203 |
| Рама | Titan - alu-17 |
| Розмір рами | 17" |
| Розташування електродвигуна | Заднє мотор-колесо |
| Рульова колонка | KENLI KL411 |
| Рік | 2024 |
| Серія | Volt |
| Система шатунів | 1/2*3/32*38T*170*9/16, алюмінієвий шатун |
| Стать | Хлопчик,Дівчинка,Унісекс |
| Сідло | BKS-5009 |
| Тип амортизації | Хардтейл |
| Тип вилки | Пружинно еластомірна |
| Тип гальм | Дисковий механічний |
| Тип рами | Гірський |
- Ціна: 30 798,64 ₴

