-23%

Е-Titan Електроскутер E-Titan Mini 10" Сірий
- В наявності
- Код: 102104
42 700 ₴
32 699,66 ₴
+380 (73) 030-13-40
Менеджер
- +380 (68) 530-36-40Менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Titan |
| Максимальна швидкість | 45 км/год |
| Колір | Сірий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Акумулятор | 60V 23AH |
| Амортизація | Задня + передня |
| Вік | Дорослий |
| Гальмо (Заднє) | Барабанний |
| Гальмо (переднє) | Барабанний |
| Дисплей | РК екран |
| Діаметр коліс | 10" |
| Запас ходу | 55-80 км |
| Зарядний пристрій | 2 А |
| Колір (додатковий) | Сірий |
| Колір рами (основний) | Сірий |
| Максимальне навантаження | до 100 кг |
| Матеріал рами | Сталь |
| Мотор | Редукторний, Задньо мотор-колесо |
| Потужність двигуна | 1000W |
| Розташування акумулятора | На рамі |
| Розташування електродвигуна | Заднє мотор-колесо |
| Рік | 2025 |
| Стать | Чоловічий,Унісекс |
| Тип акумулятора | Lead-Acid |
| Час заряду | 6 годин |
- Ціна: 32 699,66 ₴



