-28%

Е-Titan Електроскутер E-Titan Storm 12" Синій-Зелений
- В наявності
- Код: 102111
66 400 ₴
47 502,56 ₴
+380 (73) 030-13-40
Менеджер
- +380 (68) 530-36-40Менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Titan |
| Максимальна швидкість | 65 км/год |
| Користувальницькі характеристики | |
| Акумулятор | 72V 32AH |
| Амортизація | Задня + передня |
| Вік | Дорослий |
| Гальмо (Заднє) | Барабанний |
| Гальмо (переднє) | Дисковий |
| Дисплей | РК екран |
| Діаметр коліс | 12" |
| Запас ходу | 55-80 км |
| Зарядний пристрій | 2 А |
| Колір (додатковий) | Зелений |
| Колір рами (основний) | Синій |
| Максимальне навантаження | до 100 кг |
| Матеріал рами | Сталь |
| Мотор | Редукторний, Задньо мотор-колесо |
| Потужність двигуна | 2000W |
| Розташування акумулятора | На рамі |
| Розташування електродвигуна | Заднє мотор-колесо |
| Рік | 2025 |
| Стать | Чоловічий,Унісекс |
| Тип акумулятора | Lead-Acid |
| Час заряду | 6 годин |
- Ціна: 47 502,56 ₴


