
CrossBike Велосипед CrossBike Storm 2024 29" 19.5" Чорний-Жовтий
- В наявності
- Код: 101816
6 990 ₴
+380 (73) 030-13-40
Менеджер
- +380 (68) 530-36-40Менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Найнер Crossbike Shark являє собою простий і надійний гірський велосипед, створений українським виробником для українського споживача. Тому тут ми матимемо доступну ціну, простоту обслуговування й дешевину витратників. Безумовно, це байк не для кроскантрі, його стихія це поїздки в режимі будинок-робота за українським асфальтом, а також покатушки на природу ґрунтовими стежками.
Основу цього найнера становить сталева рама. Вуглецева сталь забезпечує конструкції гарний запас міцності, за який вона дорожиться вагою. Усього велосипед у зборі важить приблизно 15 кг. Міцне лакофарбове покриття захистить раму від корозії, а щоб ви його не дряпали, коли паркуєте, на велосипед встановлена підніжка. Рама випускається в одному розмірі, який розрахований на райдерів зростом від 175 до 190 см.
Пружинно-еластомірна вилка з ходом 60 мм забере на себе частину тряски від нерівності дорожнього покриття. Тому велосипеду не страшні реалії українських доріг. Вилка обертається на підшипниках безнарізної кермової колонки. Це найкращий стандарт за своєю простотою, надійністю й жорсткістю, який він забезпечує кермовій склянці.
29" колеса роблять цей велосипед досить несприйнятливим до поганої дороги. Він їде там, де інші трясуться. Великий діаметр і високий профіль гуми зроблять їзду комфортною. Ободи, на яких спичуються колеса, зроблені з алюмінієвого сплаву та зроблені в подвійному профілі. Це дає їм додатковий запас за міцністю, тому вісімки не будуть вам часто досолодити. Обертаються колеса на підшипниках типу конус-чашка. Вони прості в пристрої та за своєчасного обслуговування здатні пробігти багато. Взуті колеса в покришки 2.125", які впевнено їдуть ґрунтовими стежками.
Трансмісія може похвалитися 21 передачею, які дадуть змогу навіть на крутих гірках не вставати із сідла. Зібрана трансмісія із 7 зірок тріскачки та 3 зірок системи шатунів. Перемикачі та манетки тут використовуються прогулянкового класу Tourney японського виробника Shimano. Це навісне обладнання розроблене для міських і гірських велосипедів початкового рівня, які використовуватимуться як особистий транспорт. Витрата тут дуже доступні за ціною, а підлаштувати трансмісію райдер зможе й сам, не вдаючись до допомоги майстра.
Каретка в велосипеда працює на промислових підшипниках, які не потребують обслуговування впродовж усього терміну експлуатації. Система шатунів обладнана спеціальним пластиковим захистом, який не дасть ланцюгу забруднити ваш одяг.
Дискові механічні гальма — це еталон простоти та надійності. Безумовно, він поступається в комфорті експлуатації та потужності гідравліку, проте в рази краще за обідні гальма. Дискова механіка працює за будь-якої погоди та температури, не боїться вісімок.
Crossbike Shark — гарний вибір недорогого велосипеда для щоденних покатушок.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Crossbike |
| Розмір рами | 19.5" |
| Хід вилки | 60 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага велосипеда | 15 кг |
| Видимка додаткова | Безрізьбова |
| Вилка | crossbike-ste-amort |
| Виніс руля | Алюмінієвий виніс, довжина: 80мм |
| Втулка (Задня) | 3/8*14G*36H*135*180 мм |
| Втулка (передня) | M9*14G*36H*100*108mm |
| Вік | Дорослий |
| Гальмо (Заднє) | JMT-01 |
| Гальмо (переднє) | JMT-01 |
| Гальмівні ручки | Моноблок Shimano EF51 |
| Гарантія на обладнання | 3 місяці |
| Гарантія на раму | 6 місяців |
| Грипси | Гумові 125mm |
| Діаметр коліс | 29" |
| Діаметр ротора | 160 мм |
| Задній амортизатор | Нет |
| Каретка | Кенлі. KL-08A |
| Касета | SHUNFENG FW-7. 7 SP |
| Кермо | Сталевий, довжина: 680mm |
| Колір (додатковий) | Жовтий |
| Колір рами (основний) | Чорний |
| Комплектація | Велосипед. підніжка. крила. паспорт***** |
| Кількість швидкостей | 21 швидкість |
| Ланцюг | Ланцюг FFC C30 . 1/2*3/32*114 |
| Манетки (Ручки перемикання) | Shimano ST-EF51 21speed |
| Матеріал вилки | Сталь |
| Матеріал рами | Сталь |
| Наявність LockOut | Немає |
| Ободи | Алюмінієвий подвійний |
| Педалі | Педалі NECO WP-401 |
| Перемикач швидкостей (задній) | SHIMANO RD-TZ50 пряма установка, довга лапка |
| Перемикач швидкостей (передній) | Shimano FD-TZ30 |
| Покришка (задня) | PULIMA K1153 29"x2.125 |
| Покришка (передня) | PULIMA K1153 29"x2.125 |
| Підсідельний штир | Сталь |
| Рама | crossbike-ste-19,5 |
| Рульова колонка | NECO 1-1/8*44*30 без різьбова |
| Рік | 2024 |
| Система шатунів | Сталевий шатун SP318P8 .1/2*3*32*24*34*42*170mm |
| Спиці | 14 G |
| Стать | Чоловічий,Унісекс |
| Сідло | Titan - MTB |
| Тип амортизації | Хардтейл |
| Тип вилки | Пружинно еластомірна |
| Тип гальм | Дисковий механічний |
| Тип задньої втулки | Під тріщатку |
| Тип рами | Гірський |
- Ціна: 6 990 ₴




